1.yıl

  Yenikent arçelik servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent arçelik servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent arçelik servisi,yenikentte arçelik servisi,arçelik yenikent servisi,arçelik servisi yenikent,ankara yenikentte arçelik servisi,yenikentte arçelik beyaz eşya servisi,yenikentte arçelik klima servisi,yenikentte arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Arçelik ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent arçelik servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Arçelik yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte arçelik beyaz eşya servisi,yenikent arçelik kombi servisi,ve yenikent arçelik klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada arçelik servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili arçelik servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Arçelik ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan arçelik servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent arçelik servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü arçelik yenikent arçelik servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent arçelik , Yenikent arçelik , arçelik Yenikent,Yenikent arçelik servisi,arçelik Yenikent servisi,arçelik servisi Yenikent,
  Yenikentte arçelik , Yenikent arçelik servisi, arçelik servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir