1.yıl

  Yenikent alarko servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Elektrik Ve Elektronik Sanayi

  Yenikent alarko servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent alarko servisi,yenikentte alarko servisi,alarko yenikent servisi,alarko servisi yenikent,ankara yenikentte alarko servisi,yenikentte alarko beyaz eşya servisi,yenikentte alarko klima servisi,yenikentte alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Alarko ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent alarko servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Alarko yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte alarko beyaz eşya servisi,yenikent alarko kombi servisi,ve yenikent alarko klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada alarko servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili alarko servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Alarko ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan alarko servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent alarko servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü alarko yenikent alarko servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent alarko , Yenikent alarko , alarko Yenikent,Yenikent alarko servisi,alarko Yenikent servisi,alarko servisi Yenikent,
  Yenikentte alarko , Yenikent alarko servisi, alarko servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir