Can Akademi

  Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi Açıkyol İşhanı Kat:2 İzmit/kocaeli (mikrotaksi Sokağı Ayakkabı Market Üzeri) (İzmit / Kocaeli / Türkiye)
  090-262-3221096 -- 090-553-3130773
  sayıl günay (Genel Koordinator)

  Yeni Zelanda'da Dil Eğitimi

  Hizmet Hakkında

  İngilizce öğrenmenin artık bir zorunluluk olduğu günümüzde Yeni Zelanda yurtdışında İngilizce öğrenmenin yeni adresi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni Zelanda, yeşil ve maviyi buluşturan bozulmamış bir doğası ve Yeni Zelanda dolarının diğer dövizlere oranla düşük olması burada İngilizce öğrenmeyi teşvik etmektedir.

  Bir yandan dil eğitimi alırken hem çalışıp hem de tatil yapabileceğiniz Yeni Zelanda’da dil okulları da oldukça kalitelidir. Yeni Zelanda’da dil eğitimi veren okullar genellikle Auckland ve Christchhurch de bulunmaktadır. Yurtdışı eğitimde yepyeni bir alternatif olarak karşımıza çıkan sağlam Yeni Zelanda ekonomik dil okulu fiyatları ve diğer İngilizce konuşulan ülkelere kıyasla daha düşük olan konaklama giderleri ve eğitim sonrası sunduğu göçmenlik avantajları Yeni Zelanda ‘da eğitim almayı cazip hale getirmektedir.

  Yeni Zelanda’da eğitim almanın öğrencilere sağladığı en önemli avantajlardan biri de en az altı aylık bir kursa giden ve IELTS 5.0 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere haftada 20 saate kadar çalışma izni vermesidir. Bu şekilde öğrenciler İngilizcelerini iş hayatında da pratiğe dökebilmekte ve cep harçlıklarını çıkartabilmektedir. Üstelik Yeni Zelanda doları TL’ye çok yakın olduğu için uygun maliyetli dil eğitimi için doğru adrestir.

  Tümünü göster
  Can Akademi
  Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi Açıkyol İşhanı Kat:2 İzmit/kocaeli (mikrotaksi Sokağı Ayakkabı Market Üzeri) (İzmit / Kocaeli / Türkiye)
  090-262-3221096 / 090-553-3130773
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir