Yeni TÜGİAD yönetimi TÜSİAD'ı ziyaret etti

  • Yazı boyutu
Yeni TÜGİAD yönetimi TÜSİAD'ı ziyaret etti

Türkiye Genç İşadamları Derneği'nin (TÜGİAD) yeni seçilen yönetim kadrosu, Genel Başkan Ali Yücelen başkanlığında Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'ni (TÜSİAD) ziyaret etti.


     TÜGİAD'dan yapılan açıklamaya göre, TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner, Başkan Yardımcısı Muharrem Yılmaz ve Genel Sekreter Zafer Ali Yavan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, TÜGİAD yönetim kurulu yeni dönemdeki projelerini anlatarak, TÜGİAD-TÜSİAD işbirliği ile ilgili fikir teatisinde bulundu.
     TÜGİAD Genel Başkanı Ali Yücelen TÜSİAD-TÜGİAD işbirliğine bu dönemde ivme kazandırmaları, TÜSİAD'ın tecrübesi ve yetkinliğiyle TÜGİAD'ın yeni atılımlara dair motivasyonunu bir araya getirmelerinin hem yeni yönetimin hem de TÜGİAD üyeleri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, toplantıya ilişkin şu değerlendirmede bulundu:
     "TÜSİAD gibi ülke ekonomisinin dinamiklerini bünyesinde barındıran bir oluşumla birlikte potansiyel iş fırsatları ve yeni pazarlar üzerine bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. 2023 hedeflerine hızla koşan bir ülkenin girişimcileri olarak bu toplantıda verimli kararlar aldık. Dernek olarak sadece finansman, yatırım ya da ticaret anlamında değil, girişimcilik eğitimi konusunda da projeler geliştirmeyi planlıyoruz. Bu projelerde TÜSİAD'ın manevi desteğini almak bizim için çok anlamlıydı. Bu toplantıda bunu gerçekleştirdik. Başta TÜSİAD Başkanı Sayın Ümit Boyner olmak üzere tüm TÜSİAD yönetimine, yeni yönetim kurulumuza verdikleri destek için çok teşekkür ediyoruz."
    
    
    


Bu haberi 267 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir