"Yeni Siemens NoFrost derin dondurucular defrosta son veriyor"

  • Yazı boyutu
"Yeni Siemens NoFrost derin dondurucular defrosta son veriyor"

"Yeni Siemens NoFrost derin dondurucular defrosta son veriyor"

Siemens Ev Aletleri A++ sınıfı ile üst düzeyde enerji tasarrufu sağlayan, buz çözme işlemine son veren NoFrost özelliği olan yeni derin dondurucularını sundu.
     Yapılan açıklamaya göre, Siemens Ev Aletleri, yeni derin dondurucularında geleceğin teknolojileri ile hayata değer katmaya devam ediyor. Yeni Siemens NoFrost derin dondurucular tazelik ve estetik sunan yenilikçi özelliklerinin yanı sıra, A++ sınıfı ile sağladıkları yüksek enerji tasarrufu ile dikkat çekiyor.
     Yeni Siemens derin dondurucuların konfor sunan en önemli özelliği NoFrost olması, defrost (buz çözme) yapma zorunluluğunu ortadan kaldıran bu özellik sayesinde derin dondurucular bir kez fişe takılıp çalıştırıldıktan sonra ömür boyu o şekilde kullanılabiliyor. Dondurucular 60 cm ve 70 cm genişlikleri ile geniş hacim ve ergonomiyi bir araya getiriyor.
     Siemens derin donduruculardaki varioZone da kullanım kolaylığını artırıyor, varioZone adlı çıkarılabilen çekmece ile istenirse dondurucu raflı hale gelebiliyor ya da raflar çıkartılıp yüksek cisimler dondurucuya yerleştirilebiliyor. LED ışıklar, ömür boyunca şık bir aydınlatma garantisi sunuyor. Elektronik kontrol sayesinde dondurucunun ortam ısısı istenen dereceye ayarlanabiliyor, VitaControl fonksiyonu sayesinde ısı ayarı sabit kalıyor.
     Açıklamada, yeni ürünlere ilişkin şu bilgiler de verildi:
     "Siemens GS29NVW30 derin dondurucu: NoFrost, Dokunmatik LED elektronik üzerinden sıcaklık ayarı, VitaControl, 1 BigBox, 4 çekmece, 1 flap kapaklı bölüm, LED Aydınlatma A++.
     Siemens GS51NAW30 derin dondurucu: NoFrost, Dokunmatik LED elektronik üzerinden sıcaklık ayarı, VitaControl, 1 BigBox, 4 çekmece, 1 flap kapaklı bölüm, LED Aydınlatma A++.
     Siemens GS54NAW30 derin dondurucu: NoFrost, Dokunmatik LED elektronik üzerinden sıcaklık ayarı, VitaControl, 1 BigBox, 4 çekmece, 2 flap kapaklı bölüm, LED Aydınlatma A++.
     Siemens GS36NAI31 derin dondurucu: NoFrost, Dokunmatik LED elektronik üzerinden sıcaklık ayarı, VitaControl, 2 BigBox, 3 çekmece, 2 flap kapaklı bölüm, LED Aydınlatma A++."
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir