Yeni Renault Clio RS 200 EDC, Türkiye'ye Mart'tan itibaren siparişle getirilecek

  • Yazı boyutu
Yeni Renault Clio RS 200 EDC, Türkiye'ye Mart'tan itibaren siparişle 
getirilecek

Yeni Renault Clio RS 200 EDC, Türkiye'ye Mart'tan itibaren siparişle getirilecek

Yeni Clio RS 200 EDC, Türkiye'ye Mart ayından itibaren sipariş üzerine getirilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, Yeni Clio RS 200 EDC, çift kavramalı EDC vites kutusu ve Renault Sport tarafından geliştirilen yeni motor 1.6 Turbo 200 bg ile spor otomobil yelpazesini genişletiyor.
     Yeni Clio RS 200 EDC, Renault'nun konfor ve çok yönlülük konusundaki deneyimine, aynı zamanda Renault Sport Technologies'nin yarış alanında oluşturduğu uzmanlığına dayanıyor. Yeni Clio RS'te sürüş kolaylığı sunuluyor. Yeni Renault Clio RS 200 EDC, arzu edilen ritim veya kullanıma göre sürücüsünün isteklerine uygun şekilde kendini gösteriyor.
     Yeni Renault Clio RS 200 EDC'nin sergilediği performans, sürüş konforu ve hesaplı yakıt tüketimi ile birleşiyor. Yeni Clio RS 200 EDC, sürüş keyfi ve başarılı sportif performanslarının yanısıra, pistte 100 kilometrede 6,3 litrelik bir yakıt tüketimi ile ayrıca tasarruf ve çevre konusunda değişime yol açıyor.
     Renault Sport Technologies tarafından tasarlanan ve Dieppe (Normandiya) fabrikasında üretilen Yeni Renault Clio RS 200 EDC, yalınlığı arayanlar kadar çekici spor otomobil tutkunlarına da hitap ediyor.
     Yeni Clio RS 200 EDC, Türkiye'ye Mart 2013'ten itibaren sipariş üzerine getirilecek.
    
    
    

Bu haberi 196 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir