Yeni Ford Fiesta'nın ön satışları başladı

  • Yazı boyutu
Yeni Ford Fiesta'nın ön satışları başladı

Yeni Ford Fiesta'nın ön satışları başladı

Yeni Ford Fiesta'nın ön satışları başladı. Avantajlı ön satış fiyatları ile Fiesta sahibi olanlar, araçlarını 2013 şubat ayı içerisinde teslim alacak.
     Ford açıklamasına göre, pazara sunulduğu 1976 yılından bu yana dünya çapında 15 milyon adetten fazla satan Ford Fiesta, yeni tasarım ve ileri teknolojik özelliklere sahip Trend ve Titanium donanım seviyeleri ile 33 bin 311 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
     Yeni tasarımıyla daha sportif bir görünüme sahip olan Fiesta, uyumlu ve ergonomik iç bölümünün yanı sıra, ters trapezoid şeklindeki ön ızgarası, lazer kesimli ön farları, LED teknolojili gündüz yanan farları ve kaslı tasarıma sahip motor kapağı ile de dikkat çekiyor.
     Avrupalı rakipleri içerisinde, sürücülerin düşük hızlardaki çarpışmalardan kaçınmasına yardım etmek için tasarlanan Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi özelliğiyle kullanışlı bir güvenlik sağlayan Fiesta, Ford SYNC araç içi iletişim sistemi ile iletişim olanağı sunuyor. Ford SYNC, sürücülerin sesli komutlarla telefon görüşmesi yapmasına ve Bluetooth ya da USB yoluyla bağlanmış müzik cihazlarından istediği şarkıyı seçmesine olanak tanıyor.
     SYNC sistemi aynı zamanda, olası bir kazadan sonra araçtaki yolcuları, o bölgeye uygun dili kullanarak 112 acil yardım birimlerine bağlayan Ford Acil Durum Yardımı özelliğine de sahip.
    
    
    

Bu haberi 175 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir