Yeni Ekonomi, Yeni e-Sirket.com

Dünyada yeni iletişim teknolojileri ve internetle birlikte rekabet koşulları değişti. Yeni müşteriler, yeni pazarlar bulmak ve pazarın beklentilerine göre ürün ve hizmet geliştirmek artık çok önemli.

e-Sirket.com, firmalara yeni rekabet ortamına uyum sağlamaları için imkan sunuyor.

e-Sirket.com’un güçlü ağına firmanızı ekleyerek katılabilirsiniz. Firmanızın ürün bilgilerini, fotoğraflarını, iletişim bilgilerini ekleyebilir, güçlü ağ yapımızdan yararlanarak yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Hedefleriniz çerçevesinde en iyi arama sonuçlarını elde edebilir, ayrıntılı sektörlere göre, kentlere göre arama yapabilirsiniz.

Firmanızı haritada kolayca işaretleyebilir, müşterilerinizle anında canlı sohbetlere katılabilir, doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

e-Sirket.com, iş hedeflerinize en uygun araçlara sahiptir. Platformumuzda alım, satım, personel, takas, kiralama ilanları yayınlayabilir, özel kampanyalar düzenleyebilir; bayilik duyurularında bulunabilirsiniz.

e-Sirket.com, güçlü iş bağlantıları ve iş fırsatlarının yanı sıra, güncel haber, fuar ve etkinlik bilgileri de sunuyor.

İşinizle ilgili merak ettikleriniz ve öğrenmek istedikleriniz varsa, uzmanlarımız sizlerin sorularını bekliyor olacak.

Aynı zaman da “Bilgi Bankası”ndan yararlanabilecek, “Forum”da tartışabilecek, “Başarı Öyküleri”nizi paylaşabileceksiniz.

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir