Yeni BlackBerry Z10, 28 Şubat'ta Vodafone'da

  • Yazı boyutu
Yeni BlackBerry Z10, 28 Şubat'ta Vodafone'da

Yeni BlackBerry Z10, 28 Şubat'ta Vodafone'da

Vodafone Türkiye, gücünü BlackBerry 10 platformundan alan BlackBerry Z10 akıllı telefonu 28 Şubat'ta müşterileriyle buluşturuyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye, BlackBerry'nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu BlackBerry Z10'u Red tarifelerinde avantajlı ödeme seçenekleriyle sunuyor. Vodafone'lular 28 şubattan itibaren BlackBerry Z10'a, tarifeye ek ayda 49 liradan başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, abonelerine dünya kalitesinde son teknolojileri Vodafone farkıyla eşit şekilde ve kolaylıkla erişmelerini ve kullanabilmelerini sağlamak adına bir süre önce "Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu ACAİP'i" hayata geçirdiklerini anımsattı.
     Öğüt, "Vodafone'da, ihtiyaca en uygun akıllı telefonu seçmek, almak ve kullanmaya başlamak ACAİP kolay diyoruz. Şimdi de ACAİP Plan kategorisi altında BlackBerry'nin merakla beklenen yeni BlackBerry Z10'u abonelerimizle buluşturuyoruz. BlackBerry Z10'u Red tarifeleri ile alanlar, Red dünyasının hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerinden ve özel olduklarını hissettiren fırsatlarından faydalanabilecekler" değerlendirmesini yaptı.
    
    
    

Bu haberi 161 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir