Yeni Auris'in test sürüşüne katılanlar iPad kazanma şansı yakalayacak

  • Yazı boyutu
Yeni Auris'in test sürüşüne katılanlar iPad kazanma şansı yakalayacak

Yeni Auris'in test sürüşüne katılanlar iPad kazanma şansı yakalayacak

Türkiye genelindeki Toyota Plazalarda 23-24 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek Yeni Auris Test Sürüş Günleri ve Hafta Sonu Şenliği'nde test sürüşüne katılıp Toyota'nın Facebook sayfasındaki oyununu en kısa sürede bitiren 10 kişiden biri iPad kazanma şansına sahip olacak.
     Yapılan açıklamaya göre, Türkiye geneline yayılmış tüm Toyota Plazalarda 23-24 Şubat tarihlerinde Yeni Auris Test Sürüş Günleri ve Hafta Sonu Şenliği düzenlenecek. Test sürüşüne katılıp Toyota'nın Facebook sayfasındaki oyununu en kısa sürede bitiren 10 kişiden biri iPad kazanma şansına sahip olacak.
    
     -Yeni Auris-
    
     Yeni Auris, Toyota'nın 2013 yılındaki yenilenme atağının ilk ürünü olarak şubat ayından itibaren tüm Türkiye'de satışa sunulmuştu.
     Geliştirilmiş aerodinamik özellikleri ile Yeni Auris'in 1,33 litre benzinli versiyonunda ortalama yakıt tüketimi 5,5 litreye, manuel şanzımana sahip 1,6 litrede 5,9 litreye düşürüldü. Yeni Auris'in CVT şanzımana sahip olan 1,6 lt benzinli versiyonunda ise yakıt tüketimi 100 kilometrede ortalama yüzde 20 oranında azalarak 5,7 litre olarak ölçümlendi. 1,4 D-4D manuel şanzıman ile 1,4 D-4D multi mode şanzıman seçeneklerinde de ortalama yakıt tüketimi 4,2 litreye düşürülerek yaklaşık yüzde 10 oranında iyileştirme sağlandı.
     İç mekanındaki geniş hacim ve güvenlik donanımları ile dikkat çeken Yeni Auris, araç içindeki multimedya uygulamalarıyla eğlenceli bir sürüşü imkanı da tanıyor. Yeni Auris, kolay ve akıllı park sistemi olan SIPA (Simple-Intelligent Park Assist) ile ön ve arka yan tamponlar üzerinde bulunan sensörler kullanılarak sürücülerin dar alanlara otomatik olarak paralel park edebilmesine olanak sağlıyor.
    
    
    

Bu haberi 173 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir