"Yeditepe Dilek Ödülleri" sahiplerini buluyor

  • Yazı boyutu
"Yeditepe Dilek Ödülleri" sahiplerini buluyor

"Yeditepe Dilek Ödülleri" sahiplerini buluyor

Yeditepe Hayalimi Paylaş Projesi ekibinin düzenlediği "Yeditepe Dilek Ödülleri" sahiplerini yarın buluyor.
     Yeditepe açıklamasına göre, Kenan Doğulu'dan, Halit Ergenç'e, Kıvanç Tatlıtuğ'dan, Demet Evgar'a, Hande Yener'den Göksel'e, Selçuk İnan'dan, Derya Büyükuncu'ya, Gülşen'den Yalın'a, Burcu Güneş'ten Ozan Çolakoğlu'na kadar, kendi alanlarında öncü ve başarılı pek çok ismin aday gösterildiği Yeditepe Dilek Ödülleri, yarın akşam, saat 20.00'de, Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç Salonu'nda düzenlecek törenle sahiplerini bulacak.
     Mehmet Aslan ve İpek Tanrıyar'ın sunumuyla gerçekleşecek geceye, Bir Dilek Tut Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Carole Hakko ile Yeditepe Üniversitesi ve İstek Okulları yöneticilerinin yanı sıra televizyon ve sanat dünyasından pek çok tanınmış isim katılacak.
     Yeditepe Üniversitesi'nde ilk kez düzenlenen ve 23 dalda verilecek olan Yeditepe Dilek Ödülleri'nin kazananları, Yeditepe Üniversitesi Öğrencileri'nin oyları sonucunda belirlendi. Ödül töreninden elde edilecek olan gelirle, dört çocuğun hayalinin gerçekleştirilmesi hedefleniyor.
    
     -Yeditepe Hayalimi Paylaş nedir--
    
     Yeditepe Üniversitesi öğrencilerinin, uluslararası bir organizasyon olan Bir Dilek Tut (Make-A-Wish) derneğiyle birlikte 3-18 yaş arası hayati tehlike taşıyan hasta çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere kurduğu Yeditepe Hayalimi Paylaş, 3 yıldan bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda tiyatro gösterileri, festival döneminde tavla ve paintball turnuvaları organize eden ekip, Yeditepe Üniversitesi'nde Ceyhun Yılmaz Standup Show, Gökhan Türkmen konserleri ile Dj Cihat Uğurel ve Barışcan'ın katıldığı bir parti düzenleyerek elde ettiği gelirlerle 23 çocuğun hayalini gerçekleştirdi
    
    
    

Bu haberi 224 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir