YDÜ Hastanesi EMITT Fuarı'na katılıyor

  • Yazı boyutu
YDÜ Hastanesi EMITT Fuarı'na katılıyor

YDÜ Hastanesi EMITT Fuarı'na katılıyor

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi, 27 Ocak pazar gününe kadar devam edecek olan Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) katılıyor.
     YDÜ Hastanesi'nin, bu yıl İstanbul'da 17'incisi düzenlenen ve 70 ülkeden 4 bin 500 katılımcının beklendiği EMITT fuarına katıldığı belirtilen açıklamada, Yakın Doğu Turizm İşletmeleri Genel Müdürü ve YDÜ Hastane Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan'ın, YDÜ İstanbul Temsilciliği Koordinatörleri ile birlikte "Sağlıklı Ülke" markasının yaratılması ve turizmde sürdürülebilirliğin yakalanmasına katkıda bulunmak amacıyla fuara katılmak üzere İstanbul'a geldiği belirtildi.
     YDÜ Heyeti'nin, KKTC Turizm, Çevre ve Kültür Bakanlığı Şemsiyesi altında turizmde yetkili birlikler ve turizmcilerle beraber katılacakları fuarda, Kuzey Kıbrıs'a turist gönderen tur operatörlerinin arttırılmasına ve ülkenin nitelikli turistler tarafından tercih edilmesine yönelik olarak çeşitli toplantılar yapacağı ve Kuzey Kıbrıs'ın tarihi, turistik, insani zenginlikleri, sağlıkta yakaladığı yüksek standartlar ile sunulan teşvik avantajlarını anlatacağı vurgulandı.
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir