Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'ndan Ankara Kalkınma Ajansı'na ziyaret

  • Yazı boyutu
Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'ndan Ankara Kalkınma Ajansı'na ziyaret

Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'ndan Ankara Kalkınma Ajansı'na ziyaret

Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'ndan bir heyet, Ankara Kalkınma Ajansı'nı ziyaret etti.
     Ankara Kalkınma Ajansı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkan Yardımcısı ve Yatırımcı Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Rumeli, Kıdemli Proje Direktörü Ali Kamil Özmen, Proje Koordinatörü Ece Dolu, Proje Direktörü Mahmut Muhiddin Keskin'den oluşan heyetin Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doç. Dr. Asım Balcı ve Ajans uzmanları ile bir araya geldiği ifade edildi.
     Yapılan görüşmede, Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı ile yürütülecek muhtemel işbirlikleri ve bölgenin tanıtımında yapılacak ortak çalışma imkanlarının ele alındığı belirtilen açıklamada, Kalkınma Ajansları ile Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'nın bölgelerin tanıtımına yönelik ortak organizasyon ve platform konularının da görüşüldüğü kaydedildi.
     Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doç. Dr. Asım Balcı'nın değerlendirmelerinin de yer aldığı açıklamada, görüşmede bölgede yatırım olanaklarının tanıtımına yönelik stratejilerin de konuşulduğu bildirildi. Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'nın deneyimlerinin Kalkınma Ajansı için son derece önemli olduğunu ifade eden Balcı, şunları kaydetti:
     "Bu toplantının bölgemiz için ilerleyen günlerde önemli çıktıları olacağına inanıyorum. Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansımız ile yürüteceğimiz ortak çalışmalar Ankara'da özellikle uluslararası yatırımların artışına ciddi katkı sağlayacaktır. Bu yönde işbirliklerimiz devam edecektir."
    
    
    

Bu haberi 196 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir