"Yarının Yeni Liderleri" Programı -Crans Montana Forumun, "Yarının Yeni Liderleri" programına…

  • Yazı boyutu
"Yarının Yeni Liderleri" Programı
     -Crans Montana Forumun, "Yarının Yeni Liderleri" programına…

"Yarının Yeni Liderleri" Programı -Crans Montana Forumun, "Yarının Yeni Liderleri" programına Türkiye'den TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya seçildi

Gelişmekte olan ülkelerin ekonomik ve sosyal kalkınmalarına destek veren uluslararası kuruluş Crans Montana Forum'un "Yarının Yeni Liderleri" programına, Türkiye'den TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya seçildi.
     TTNET'ten yapılan açıklamaya göre, TTNET Genel Müdürü Kaya, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) bünyesindeki İstanbul Uluslararası Özel Sektör ve Kalkınma Merkezi'nin önerisi doğrultusunda Crans Montana Forum'un "Yarının Yeni Liderleri" üyeleri arasına kabul edildi.
     İş dünyasının önde gelen genç liderlerini bir araya getiren organizasyonda Kaya, gelecek üç yıl boyunca Crans Montana Forum'da Türkiye'yi temsil edecek.
     "Yarının Yeni Liderleri" programında Afrika, Orta Doğu, Asya ve Uzak Doğu'dan iş dünyasının genç liderleri ile birlikte çalışmalarda bulunacak Kaya, 26 ile 28 Nisan tarihleri arasında "Yeni Ekonomiler & Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Önündeki Zorluklar" toplantısına katılacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen UNDP İstanbul Uluslararası Özel Sektör ve Kalkınma Merkezi Direktörü Simona Marinescu, şunları kaydetti:
     "Crans Montana Forum, daha güçlü ve kalkınmış toplumların yaygınlaşması açısından oldukça önemli bir organizasyon. İş dünyasındaki liderlik performanslarıyla öne çıkan, ülkeleri için ekonomik ve sosyal fayda üreten genç liderleri bir araya getiren bu organizasyona Abdullah Orkun Kaya'yı aday gösterdik.
     Crans Montana Forum'da 'Yarının Yeni Lideri' olarak Türkiye'yi temsil edecek Abdullah Orkun Kaya'nın, Türkiye'nin bölgesel ve uluslararası ilişkilerinin daha da ileri taşınması konusunda önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir