e-Sirket.com’da Uzman Olma

  Üye kaydı ve firma ekleme işlemlerinizi tamamladıktan sonra size özel menü den UZMAN OLMA işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; Anasayfa dan önce BANA ÖZEL menüye girmek,Ardından karşınıza gelecek olan ekranda sol orta bölümünde Bana Özel Menü bölümü altında ki UZMAN BAŞVURU ya tıklamaktır.
  Açılan sayfa da önce sizden uzman olarak ekleyecek olduğunuz kişinin doğru ve güncel bir fotoğrafı istenecektir. Resmi yüklemek için DEĞİŞTİR e basmanız ve fotoğraf yüklemeniz gerekmektedir.
  Sonrasında kişinin Uzmanlık Alanı (zorunlu), Cep Telefonu, Fax  No, Web Sitesi (zorunlu), bağlı olduğu Kurum, Adres ve Özgeçmiş (zorunlu) alanlarını doldurması gerekmektedir. Bilgilerin tamamlanmasının ardından GÖNDER butonuna basmanızla birlikte talebiniz tarafımıza ulaşmış olacaktır. Tarafımıza ulaşan talebiniz maksimum 3 iş günü için onaylanacaktır.
  Onayın ardından yan tarafta yer alan bölümde sizde bir mesaj iletisi gelecektir.
  İçine girdiğinizde talebinizin onayladığı bilgisini alacaksınız.
  Tüm işlemleriniz tamamlandığında yan tarafta görüldüğü gibi Üye Yönetim Sayfasına, UZMAN ÖZEL MENÜ gelecektir buradan istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.Bilgiler eksiksiz ve doğru doldurulduktan sonra aşağıda yer alan DEVAM ET butonuyla ilerleyiniz.

   

  e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
  Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir