Yapı ve Kredi Bankası: -"Yapı Kredi Sigorta ve Yapı Kredi Emeklilik hisselerinin elden…

  • Yazı boyutu
Yapı ve Kredi Bankası:
     -"Yapı Kredi Sigorta ve Yapı Kredi Emeklilik hisselerinin 
     elden…

Yapı ve Kredi Bankası: -"Yapı Kredi Sigorta ve Yapı Kredi Emeklilik hisselerinin elden çıkarılmasına ilişkin seçeneklerin değerlendirilmesi ve uzun vadeli banka sigortacılığı konusunda anlaşmaya girilmesi çalışmaları devam ediyor"

Yapı ve Kredi Bankası, Yapı Kredi Sigorta ve Yapı Kredi Emeklilik hisselerinin elden çıkarılmasına ilişkin seçeneklerin değerlendirilmesi ve uzun vadeli banka sigortacılığı konusunda anlaşmaya girilmesi çalışmalarının devam ettiğini duyurdu.
     Yapı ve Kredi Bankası AŞ'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlanan açıklamasında, şunları kaydedildi:
     "Bankamızın sigorta alanındaki faaliyetlerinin yeniden organize edilmesi amacıyla, Bankamız bağlı ortaklıkları Yapı Kredi Sigorta AŞ ve Yapı Kredi Emeklilik AŞ hisselerinin elden çıkarılmasına ilişkin seçeneklerin değerlendirilmesi ve bu kapsamda uzun vadeli banka sigortacılığı (bankassurance) konusunda anlaşmaya girilmesi konusunda başlatılan çalışmalar devam etmekte olup, konuya ilişkin yatırımcı tekliflerinin alınması ve değerlendirilmesi süreci öngörülen takvim çerçevesinde devam etmektedir."
    
    
    

Bu haberi 192 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir