Yapı Kredi'ye 'Yatırımcı İlişkileri Alanında En İyi" unvanı

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi'ye 'Yatırımcı İlişkileri Alanında En İyi" unvanı

Yapı Kredi'ye 'Yatırımcı İlişkileri Alanında En İyi" unvanı

Yapı Kredi, IR Magazine tarafından gerçekleştirilen '2012 Yatırımcı İlişkileri Ödülleri' değerlendirmesinde, farklı sektörlerde yatırımcı ilişkileri faaliyetleri yürüten şirketler arasında "Türkiye'de Yatırımcı İlişkileri Alanında En İyi" unvanına layık görülen ilk şirket oldu.
     Yapı Kredi açıklamasına göre, Yatırımcı ilişkileri alanında mükemmelliği ve liderliği onurlandıran IR Magazine, pek çok ülkeden yatırımcı, analist ve portföy yöneticisinin katılımı ile bağımsız araştırmalar sonucunda direkt yanıtları dikkate alarak en iyileri belirliyor.
     Her yıl aralarında İngiltere, Almanya ve İtalya gibi ülkelerin de bulunduğu 20 farklı Avrupa ülkesinde yürütülen ve yatırımcı ilişkileri faaliyetlerini değerlendiren ödüllere bu yıl ilk kez Türkiye de dahil edildi. Araştırma, anketin doğrudan yatırımcılara gönderilmesi sebebiyle alanında tek olma özelliğini taşıyor. Sonuçların yatırımcı ilişkileri açısından önemli hedef kitlelerce e-posta ve telefonda birebir görüşmeler sonrasında belirlenmesi de ayrı bir önem taşıyor.
    
    
    

Bu haberi 185 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir