Yapı Kredi'ye TİDE'den ikinci kez iç denetim ödülü

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi'ye TİDE'den ikinci kez iç denetim ödülü

Yapı Kredi'ye TİDE'den ikinci kez iç denetim ödülü

Yapı Kredi, TİDE İç Denetim Farkındalık Ödülleri'nde ikinci kez "İç Denetim Farkındalık" ödülüne layık görüldü.
     Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre, ödüller Türkiye'deki iç denetim uygulamalarının uluslararası standartlara kavuşmasını ve iç denetim mesleğinin faaliyetlerini mükemmelliğe taşımayı hedefleyen Türkiye İç Denetim Enstitüsü tarafından düzenleniyor.
     TİDE İç Denetim Farkındalık Ödülleri'nde Yapı Kredi, Türkiye'de İç Denetim mesleğinin ihtiyacı olan eğitimli iş gücünün yaratılması konusunda yaptığı çalışmalara göre değerlendirildi.
     Yapı Kredi İç Denetimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Stefano Perazzini, ödülle ilgili şunları kaydetti:
     "Hayata geçirdiğimiz ve aynı titizlikle sürdürmekte olduğumuz yenilikçi çalışmalarla geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da TİDE'nin iç denetim ödülüne layık görüldük. 2003'te başladığımız iç denetim uygulamalarında uluslararası standartlara ulaşmasının ve bu alandaki çabalarımızın TİDE tarafından da tescillenmesinin gururunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde de iç denetim uygulamalarımızla fark yaratan uygulamalara imza atmayı hedefliyoruz."
    
    

Bu haberi 175 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir