Yapı Kredi Worldcard Vogue Fashion's Night Out İstanbul'a ana sponsor

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi Worldcard Vogue Fashion's Night Out İstanbul'a ana sponsor

Yapı Kredi Worldcard Vogue Fashion's Night Out İstanbul'a ana sponsor

Yapı Kredi Worldcard, dünya modasının en büyük alışveriş partisi olarak kabul edilen Vogue Fashion's Night Out İstanbul'un 2. kez ana sponsoru oldu.
     Yapılan açıklamaya göre, Yapı Kredi Worldcard ile Vogue Fashion's Night Out'a katılanlar, kendilerine özel fırsatlarla gece alışveriş yapma keyfini sürerken, Mehmet Turgut'un objektifinden fotoğraflarını çektirme fırsatını da yakalayacak.
     Ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut ve ekibi, İstinye Park'ta kurulacak 200 metrekarelik sette, 21.00 ila 24.00 saatleri arasında Worldcard sahiplerine özel moda çekimini tüm detayları ile gerçekleştirecek. Kişiye özel fotoğraflar, sahiplerinin e-mail adreslerine Mehmet Turgut imzası ile gönderilecek. Katılımcıların içindeki fotomodeli ortaya çıkaracak olan bu etkinlikte Vogue Fashion's Night Out'a katılanlar da ünlü fotoğrafçının çalışma sürecini izleme olanağı bulacak.
     13 Eylül 2012 Perşembe gecesi Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve İstinye Park'ta düzenlenecek Vogue Fashion's Night Out'ta Worldcard'ın kart sahiplerine sürpriz bir kampanyası da olacak. Kart sahipleri Worldcard ile üye işyerlerinden yapacakları her tek seferdeki 100 lira ve üzerinde alışverişlerine 10 lira Worldpuan kazanma fırsatı elde edecek. Kart sahipleri etkinlik kapsamındaki alışverişlerinden 50 liraya kadar Worldpuan kazanabilecek.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir