Yapı Kredi Worldcard ve BP'den yeni yılın ilk kampanyası

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi Worldcard ve BP'den yeni yılın ilk kampanyası

Yapı Kredi Worldcard ve BP'den yeni yılın ilk kampanyası

Yapı Kredi Worldcard ve BP yılın ilk kampanyasını düzenliyor.
     Yapı Kredi açıklamasına göre, BP Türkiye ve Yapı Kredi Worldcard işbirliğiyle başlatılan kampanyada, 7 Ocak - 24 Şubat 2013 tarihleri arasında Yapı Kredi World üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 lira ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 25 Şubat - 6 Mart 2013 tarihleri arasında World üyesi BP istasyonlarından minimum 50 lira tutarındaki akaryakıt alımı sonrasında 50 liralık indirim kazanacak.
     Yapı Kredi Worldcard ve BP müşterileri, "BP" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından SMS göndererek kampanyaya katılabilecekler.
     Kampanyaya dahil olabilmek için Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin 3160'a, Vakıfbank Worldcard sahiplerinin ise 6635'e en geç 21 Şubat 2013'e kadar SMS göndermeleri yeterli olacak. Kampanya çerçevesinde kazanılan indirim 16 Mart 2013'e kadar kredi kartları ekstrelerine yansıtılacak.
     Kampanyadan tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar faydalanabilecek.
    
    
    

Bu haberi 93 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir