Yapı Kredi Worldcard'tan yeni kampanya...

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi Worldcard'tan yeni kampanya...

Yapı Kredi Worldcard'tan yeni kampanya...

Yapı Kredi, Worldcard kullanıcılarına yurt dışında 1 Temmuz - 3 Eylül tarihleri arasında yapacakları toplam 1.000 lira ve üzeri alışverişleri için, Turkcell'den aylık 30 dakika yurt dışı konuşma paketi hediye edecek.
     Yapı Kredi açıklamasına göre, 1 ay süreyle yurt dışında ücretsiz arama, aranma ve tüm çağrıların geçerli olacağı konuşma paketi; ABD, Kanada, Rusya, Ukrayna, Arnavutluk, Andora, Avusturya, Beyaz Rusya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kosova, Letonya, Lihtenstayn, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta, Monako, Karadağ, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere, Sırbistan, San Marino ve KKTC ülkelerinde kullanılabilecek.
     Tüm Yapı Kredi kartlarında geçerli olan kampanyaya katılmak için kart sahiplerinin Turkcell hattı kullanmaları ve 30 Haziran'a kadar SMS ile katılımlarını bildirmeleri yeterli olacak.
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir