Yapı Kredi, UEFA Şampiyonlar Ligi'nin resmi bankası oldu

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi, UEFA Şampiyonlar Ligi'nin resmi bankası oldu

Yapı Kredi, UEFA Şampiyonlar Ligi'nin resmi bankası oldu

Yapı Kredi, UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Türkiye'deki resmi bankası oldu.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, UEFA Şampiyonlar Ligi'ne destek veren ilk Türk bankası olan Yapı Kredi, gelecek 3 sene boyunca sponsorluk desteğini sürdürecek.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Üst Yöneticisi Faik Açıkalın, "Futbol yalnızca bir spor dalı değildir. Çağımızda toplumun tarihi, sosyal ve hatta siyasi dokusunu şekillendiren bir kültür haline dönüşmüştür. Farklı coğrafyalardan takımların birlikte oynayacağı bu oyuna adımızı yazdırmayı 'Hizmette Sınır Yoktur' vizyonuna sahip bir kurum olarak son derece önemli ve anlamlı buluyoruz" ifadelerini kullandı.
     Yapı Kredi olarak her alanda en iyisini yapmayı amaçladıklarını vurgulayan Açıkalın, şunları kaydetti:
     "Söz konusu spor olduğunda da bu anlayışımızı devam ettirerek milyonlarca insanı heyecanıyla peşinden sürükleyen UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Türkiye'deki Resmi Bankası olduk. Dünyanın bu en büyük futbol organizasyonuna destek veren ilk Türk bankası olmanın gururunu yaşıyoruz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm Türk halkıyla birlikte futbol heyecanını doyasıya yaşamak için önümüzdeki 3 yıl boyunca pek çok çalışma gerçekleştireceğiz."
    
    
    

Bu haberi 160 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir