Yapı Kredi Play "Sahne Senin" yarışması devam ediyor

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi Play "Sahne Senin" yarışması devam ediyor

Yapı Kredi Play "Sahne Senin" yarışması devam ediyor

Bu yıl 17'ncisi düzenlenecek olan Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri kapsamında, gençlerle tiyatroyu buluşturmak amacıyla sosyal medya üzerinden bu yıl üçüncü kez düzenlenen "Sahne Senin" yarışması tüm hızıyla devam ediyor.
     Yapılan açıklamaya göre, play facebook sayfası üzerinden devam eden yarışma, birbirinden yetenekli genç tiyatroculardan yoğun ilgi gördü. Bir gelenek haline gelen Yapı Kredi Play Sahne Senin için gençler, "Aşk" ve "Delilik" konularından biri üzerine hazırladıkları performans videoları, Haldun Dormen başkanlığındaki jüri tarafından değerlendiriliyor.
     Başvuruları 20 Nisan 2013'e kadar devam edecek yarışmaya katılmak için "Aşk" ve "Delilik" konularından biri üzerine en fazla 3 dakika uzunluğunda performans videoları hazırlanması gerekiyor. Zor bir değerlendirme süreci sonrasında belirlenen en başarılı ilk üç kişi/ekip iPad Mini ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi akşam okulunda tiyatro eğitimi kazanacak. En büyük ödül ise Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri gecesine katılarak sahnede plaket almak olacak.
     Play facebook sayfası üzerinden düzenlenen yarışmaya katılmak için "facebook.com/YapiKrediPlay" veya "playcard.com.tr" adresinden yönlendirme butonuna tıklayarak, uygulamayı kabul etmek yeterli oluyor. Yarışma ile ilgili tüm detaylara yine "facebook.com/YapiKrediPlay" adresinden ulaşılabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 212 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir