Yapı Kredi Play ile 3. kez "Sahne Senin"

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi Play ile 3. kez  "Sahne Senin"

Yapı Kredi Play ile 3. kez "Sahne Senin"

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri kapsamında bu yıl üçüncü kez düzenlenen "Sahne Senin" yarışması ile Yapı Kredi Play kart, sahneyi gençlere bırakıyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Play facebook sayfası üzerinden 21 Şubat - 20 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek ödüllü video yarışmasında gençler, "Aşk" ve "Delilik" konularından birini seçip performanslarını videoya çekerek yarışmaya katılabiliyor.
     En fazla 3 dakika uzunluğunda hazırlanması gereken performans videoları Haldun Dormen başkanlığındaki jüri tarafından değerlendirilerek, en başarılı ilk üç kişi/ekip belirlenecek.
     Yeni fikirleri ve genç yetenekleri desteklemek amacıyla ilk kez 2011'de düzenlenmeye başlayan yarışmanın kazananları, Ipad Mini ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi akşam okulunda tiyatro eğitimi kazanacak. En büyük ödül ise Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri gecesine katılıarak sahnede plaket almak olacak.
    
    
    

Bu haberi 134 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir