Yapı Kredi'nin mobil işlem platformu Borsacepte şimdi de Android'de -Yapı Kredi Yatırım Yurt…

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi'nin mobil işlem platformu Borsacepte şimdi de Android'de
     -Yapı Kredi Yatırım Yurt…

Yapı Kredi'nin mobil işlem platformu Borsacepte şimdi de Android'de -Yapı Kredi Yatırım Yurt İçi Piyasalar Satış ve Pazarlama'dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alphan Akiz: -"Teknolojik gelişmeler ve yatırımcı ihtiyaçları gözetilerek sürekli güncellenen ayrıcalıklı hizmetlerimizle yatırımcılarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz"

Yapı Kredi Yatırım, iPhone, iPad, Blackberry ve Java destekli telefonlarda kullanılabilen mobil işlem platformu BorsaCepte'yi şimdi de Android'e uygun yazılımıyla yatırımcıların hizmetine sundu.
     Konuya ilişkin açıklamada, BorsaCepte uygulamasını Android telefonlara da taşıyan Yapı Kredi Yatırım'ın yatırımcılara mobil erişimlerinin olduğu her yerden kolay ve hızlı bir şekilde ulusal ve uluslararası piyasaları takip etme ve tüm işlemlerini gerçekleştirebilme olanağı sağladığı belirtildi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Yatırım'ın Yurt İçi Piyasalar Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alphan Akiz, öncü konumlarını mobil uygulamalarıyla da sürdürdüklerini belirterek, şunları kaydetti:
     "BorsaCepte uygulaması ile bugüne kadar çok sayıda yatırımcı için katma değer yarattık. Şimdi Android telefonların da kullanımına sunarak yelpazeyi daha da genişletiyoruz. Kullanımı kolay menüleri ve içeriği ile yatırımcılar için alternatif bir işlem kanalı olan BorsaCepte ile müşterilerimiz bir taraftan işlemler için zamandan tasarruf ederken diğer taraftan anında piyasa verilerine ve gelişmelere ulaşarak oluşan fırsatları en iyi şekilde değerlendirme şansına sahip oluyor. Teknolojik gelişmeler ve yatırımcı ihtiyaçları gözetilerek sürekli güncellenen ayrıcalıklı hizmetlerimizle yatırımcılarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz."
    
     - Hisse senedi ve VOB portföyleri görüntülenebiliyor -
    
     Yatırımcılar BorsaCepte uygulaması sayesinde Yapı Kredi Yatırım uzmanlığı ile hazırlanmış araştırma raporları ile hisse al-sat önerilerine de ulaşabiliyor.
     Hisse senedi ve VOB portföylerini görüntüleyerek tüm işlemlerini gerçekleştirebilen kullanıcılar ayrıca uluslararası piyasalarda gerçekleştirebilecekleri tüm alım-satım işlemleri için TradeBox menüsünden emirlerini de iletebiliyor.
     Google Android marketten indirilen uygulamadan eş zamanlı piyasa verileriyle yararlanmak için Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'ndan alınan Online Analist şifresi ile giriş yapılması yeterli oluyor.
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir