Yapı Kredi müşterileri "stratejik ve etkili bağış" yapıyor

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi müşterileri "stratejik ve etkili bağış" yapıyor

Yapı Kredi müşterileri "stratejik ve etkili bağış" yapıyor

Yapı Kredi Private Banking müşterilerinin, yapmış oldukları bağışların nerelere harcandığını takip ederek, bu bağışın en etkili şekilde nasıl değerlendirildiğini görebilecekleri belirtildi.
     Yapı kredi'den yapılan açıklamaya göre, Yapı Kredi Private Banking'in Türkiye'de Haziran 2012'de sunmaya başladığı Filantropi Danışmanlığı hizmetine, müşterilerin ilgisi büyük oldu.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Özel Bankacılık Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörü İmre Tüylü, Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV) işbirliği ile hayata geçirilen Filantropi Danışmanlığı'nın sadece daha fazla değil, aynı zamanda daha etkili ve stratejik bağışlar yapılmasını teşvik ettiğini belirtti.
     Tüylü, müşterilerine bağış yapacakları alanın seçiminden, desteklemeyi düşündükleri proje veya kuruluşları teknik değerlendirmeden geçirmeye, iletişimi koordine etmekten yasal ve hukuki ayrıntılara kadar hemen her aşamada danışmanlık verdiklerini kaydetti.
     Filantropi Danışmanlığı'nı hizmete aldıkları Haziran 2012'den bu yana geçen kısa sürede müşterilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını bildiren Tüylü, bağış konusunda bilinmesi ve planlaması gereken pek çok farklı detay olduğunu vurguladı. İmre Tüylü, "Bu hizmeti TÜSEV ile güçlü bir işbirliği yaparak sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimiz bağış yaparken kurum ya da projenin seçim sürecinden vakıf kurma prosedürüne kadar konunun hukuki ve mali boyutu ile ilgili tüm desteği bizden alabiliyor" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 173 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir