Yapı Kredi-Microsoft işbirliği...

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi-Microsoft işbirliği...

Yapı Kredi World Business Kart, Microsoft Türkiye işbirliğiyle, Business Kart sahiplerine internette kendi reklamlarını hazırlama fırsatı sunuyor.


     Yapı Kredi açıklamasına göre, Yapı Kredi ve Microsoft Türkiye işbirliği ile hazırlanan, dünyada ve Türkiye'de ilk kez uygulanacak proje sayesinde World Business Kart sahipleri biriktirdikleri World puanlar ile Windows Live Messenger üzerinde kendi hazırladıkları reklamları yayınlama fırsatına sahip oluyor.
     Bu uygulamayla World Business Kart kullanıcıları herhangi bir ücret ödemeden biriktirdikleri puanlar sayesinde hedef müşterilerine internet reklamcılığını kullanarak pratik ve uygun bütçe ile ulaşabiliyor.
     Türkiye'de en çok kullanılan Internet iletişim platformu olan Windows Live Messenger üzerinde yayınlanacak dijital reklam panolarını hazırlamak için Microsoft'un www.kobireklam.com sitesine üye olup uygun reklam paketini seçip, bannerı hazırlamak yeterli olacak.
    
    
    


Bu haberi 340 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir