Yapı Kredi, Leadership 500 Listesi'nde 100. sıraya yükseldi

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi, Leadership 500 Listesi'nde 100. sıraya yükseldi

Yapı Kredi, Leadership 500 Listesi'nde 100. sıraya yükseldi

Yapı Kredi, dünyanın önde gelen yayınlarından Leadership Excellence Dergisi'nin hazırladığı Leadership 500 Listesi'nde, Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA) uygulamaları ile bu yıl 112 basamak birden yükselerek 100. sıraya çıktı.
     Yapılan açıklamaya göre, her yıl kurumların Liderlik Geliştirme uygulamaları ve programları üzerine belirledikleri 7 kriter doğrultusunda "en iyileri" seçen Leadership Excellence Dergisi bu seçim sonucunda Leadership 500 Listesi'ni oluşturuyor.
     Listeye giren şirketleri belirleyen komite, kurumları değerlendirirken, uluslararası alandaki çalışmalarını, basında ve konferanslardaki görünürlüklerini, sahip oldukları ödülleri ve eğitim, gelişim faaliyetleri ile ilgili uygulamalarını baz alıyor.
     Liderlik geliştirme uygulamaları ve çalışan motivasyonu açısından yılın en iyi birey, ekip ve kuruluşlarını belirleyen yayın dünyanın önde gelen karar vericileri ve sektör şekillendiricileri başta olmak üzere uluslararası arenada kabul görüyor.
     Yapı Kredi geçen yıl da Leadership 500 Listesi'nde yine tek Türk kuruluşu olarak 212. sırada yer almıştı.
    
    
    

Bu haberi 216 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir