Yapı Kredi ile TÜRMOB işbirliği...

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi ile TÜRMOB işbirliği...

Yapı Kredi ile TÜRMOB işbirliği...

Yapı Kredi ile Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) arasında "LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu" işbirliği ile ilgili bir protokol imzalandı.
     Yapılan açıklamaya göre, LUCA - Yapı Kredi "Hesap Hareketleri Entegrasyonu" uygulamasından, LUCA muhasebe programını kullanan, Yapı Kredi müşterisi olan serbest muhasebeci mali müşavirler ile onların muhasebe kayıtlarını tutan tüm firmalar yararlanabiliyor. Bu uygulama sayesinde firmaların banka hesap hareketleri, LUCA muhasebe programına otomatik olarak aktarılarak, muhasebeleştiriliyor.
     Mali müşavirlerin defterlerini tuttukları firmalar ve devlet arasındaki tüm süreçleri kapsayan LUCA, TÜRMOB üyelerine hizmet amacıyla geliştirilen Türkiye'nin ilk internet tabanlı merkezi muhasebe sistemi olma özelliği taşıyor. Bu hizmet sayesinde mali müşavirlerin müşterilerine çok daha hızlı hizmet verebilmeleri sağlanıyor. Yapı Kredi ve LUCA'nın ortaklaşa gerçekleştirdiği bu çalışmayla uzun zaman alan ve yoğun emek harcanan manuel muhasebeleştirme işlemleri, kısa sürede, güvenli ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilebiliyor..
     Yapı Kredi müşterilerinin bu hizmetten yararlanabilmesi için, çalıştıkları şubelere talimatlarını iletmeleri ve TÜRMOB dikkatine fakslamaları yeterli oluyor.
    
    
    

Bu haberi 174 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir