Yapı Kredi'den Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği üyelerine kredi desteği

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi'den Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği üyelerine kredi desteği

Yapı Kredi'den Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği üyelerine kredi desteği

Yapı Kredi ile Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği arasında imzalanan protokolle artık üyeler Yapı Kredi tarafından sunulan kredi fırsatlarından faydalanabilecek.
     Banka açıklamasına göre, anlaşma çerçevesinde oda üyeleri maksimum 25 bin lira tutarında 36 aya varan vadelerle aylık yüzde 0,87'den başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabilecek.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Hisarönü Şube Müdürü Semra Kabadayı, Yapı Kredi olarak ülke ekonomisinin itici gücü olarak gördükleri ve büyük önem verdikleri KOBİ'lere her zaman ayrıcalıklı hizmet sunduklarını belirtti.
     KOBİ'lere daha esnek ve iyi şartlarda anlaşmalar sunmak, onları yatırım kararlarında teşvik etmek istediklerini kaydeden Kabadayı, şunları kaydetti:
     "Finansman yetersizliği nedeniyle üretim geliştirme faaliyetlerini gerçekleştiremeyen, üretimde kalite ve ürün çeşitliliği sağlayamayan tüm KOBİ'lerimize her geçen gün genişlettiğimiz şube ağımızla ve yaptığımız kredi protokolü anlaşmalarıyla ulaşmayı hedefliyoruz.
     2012 yılı sonu itibarıyla, Türkiye genelindeki il ve ilçelerde 928 şubeye ulaştık. Şubelerimizin olduğu lokasyonlarda ziraat, sanayi, ticaret odalarıyla anlaşmalar yaparak, Türkiye'nin büyüyen ekonomisine KOBİ ihtiyaçlarının giderilmesiyle katkıda bulunmak istiyoruz. Müşterilerimizi iyi tanıyarak, onların ihtiyaç ve tercihlerine uygun ürün ve hizmetler sunmaya olanak sağlayacak finansman olanakları sunuyoruz, özel hizmetler veriyoruz. Ticaret odalarımızın ihtiyaçlarını çok yakından takip ederek onlara en uygun çözümleri sunan Yapı Kredi olarak, önümüzdeki dönemde de yeni ürün ve hizmetlere imza atacağız."
     İmza törenine, Kemeraltı Esnaf Derneği Başkanı İlyas Gönen ve Yapı Kredi Hisarönü Şube Müdürü Semra Kabadayı katıldı.
    
    
    

Bu haberi 133 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir