Yapı Kredi'den "İMES KOBİ Buluşmaları" toplantısı

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi'den "İMES KOBİ Buluşmaları" toplantısı

Yapı Kredi'den "İMES KOBİ Buluşmaları" toplantısı

Yapı Kredi ve İstanbul Madeni Eşya Sanatkarları (İMES) Sanayi Sitesi işbirliği ile gerçekleştirilen İMES KOBİ Buluşması'nda KOBİ'lere ekonomiye ilişkin güncel gelişmeler aktarıldı.
     Yapı Kredi açıklamasına göre, İMES Sanayi Sitesi ile işbirliği yapan Yapı Kredi, Türkiye'deki orta ve büyük ölçekli sanayinin makine ve yedek parça ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılayan binlerce madeni eşya üreticisi ile bir araya geldi.
     İMES Sanayi Sitesi Yönetim Binası'nda gerçekleştirilen "İMES KOBİ Buluşmaları"nda KOBİ'lere yönelik makro ve mikro düzeyde bilgiler paylaşıldı.
     Yapı Kredi'nin düzenlediği, Yapı Kredi Yatırım ve Yapı Kredi Leasing yöneticileri, İMES Sanayi Sitesi ve KOSGEB 'in de konuşmacı olarak katıldığı toplantıda, KOBİ'lerin iş geliştirme süreçlerine önemli katkı sağlayacak sektörel veriler aktarıldı.
     Türkiye'nin 2012-2013 makroekonomik değerlendirmesi, yurtdışı piyasaların, emtiaların durumu, KOBİ'lere yönelik devlet hibe ve destek programları, Yapı Kredi ve Yapı Kredi Leasing ürün ve hizmetlerinin anlatıldığı toplantı büyük ilgi gördü.
    
    
    

Bu haberi 120 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir