Yapı Kredi'den bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi'den bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası

Yapı Kredi'den bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası

Yapı Kredi, 2013 yılının ocak ayına özel bir kampanya ile günde 5 liraya yüzde 0,53 faiz oranı ile 5 bin liralık bireysel ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor.
     Yapı Kredi açıklamasına göre, Yapı Kredi şubelerinden başvuru yapan kamu çalışanları maaşlarının 15 katına kadar bireysel ihtiyaç kredisi alabilecek.
     Yapı Kredi'nin ocak ayı bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin "kredisimdi.com.tr" adresinden, Yapı Kredi ATM'lerinden veya "Bireysel" (boşluk) "TCKN" (boşluk) "Aylık Net Gelir" yazıp 4411'e SMS yollayarak başvuru yapması yeterli olacak. Tüketicilerin kredi başvurusuna yanıt 3 dakika içinde alınıyor.
     Açıklamada ayrıca kamu çalışanlarının maaşlarının 15 katına kadar bireysel ihtiyaç kredisine başvurusu ile ilgili şu ifadelere yer verildi:
     "Belirtilen koşullar 5 bin lira 36 ay vadeli, vergi hariç aylık faizi yüzde 0,53 olan ihtiyaç kredisi için geçerlidir. Ayın 31 günü üzerinden hesaplanan günlük taksit tutarı 5,03 lira ve aylık taksit tutarı 155,8 liradır. Maaşın 15 katına kadar kredi aylık bin 500 lira maaş alan kamu çalışanlarının Yapı Kredi şubelerinden yapılan 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurularında geçerli olup banka kredi değerlendirme koşulları esastır."
    
    
    

Bu haberi 206 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir