Yapı Kredi'den Aydın Ticaret Odası üyelerine kredi desteği

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi'den Aydın Ticaret Odası üyelerine kredi desteği

Yapı Kredi'den Aydın Ticaret Odası üyelerine kredi desteği

Yapı Kredi, Aydın Ticaret Odası ile kredi protokolü imzaladı.
     Yapılan açıklamaya göre, Yapı Kredi ile Aydın Ticaret Odası arasında imzalanan protokol ile Aydın Ticaret Odası üyeleri Yapı Kredi tarafından sunulan dosya masrafsız kredi fırsatlarından faydalanabilecek. Yapılan anlaşma çerçevesinde 24 aya varan vadelerle dosya masrafsız aylık yüzde 0,89'dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilecek.
     Dün gerçekleştirilen imza törenine, Aydın Ticaret Odası Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu ve Yapı Kredi Aydın Şube Müdürü Canan Gedikli katıldı.
     Açıklamaya göre, imza töreninde konuşan Yapı Kredi Aydın Şube Müdürü Canan Gedikli, şunları ifade etti:
     "Yapı Kredi olarak, ülke ekonomimizin itici gücü olarak gördüğümüz ve büyük önem verdiğimiz KOBİ müşterilerimize her zaman ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. KOBİ'lerimize daha esnek ve iyi şartlarda anlaşmalar sunmak, onları yatırım kararlarında teşvik etmek istiyoruz. Finansman yetersizliği nedeniyle üretim geliştirme faaliyetlerini gerçekleştiremeyen, üretimde kalite ve ürün çeşitliliği sağlayamayan tüm KOBİ'lerimize her geçen gün genişlettiğimiz şube ağımızla ve yaptığımız kredi protokolü anlaşmalarıyla ulaşmayı hedefliyoruz."
     2012 yılı sonu itibarıyla, Türkiye genelindeki il ve ilçelerde 928 şubeye ulaştıklarını, şubelerinin bulunduğu lokasyonlarda ziraat, sanayi, ticaret odalarıyla anlaşmalar yaparak, Türkiye'nin büyüyen ekonomisine KOBİ ihtiyaçlarının giderilmesiyle katkıda bulunmak istediklerini vurgulayan Gedikli, "Müşterilerimizi iyi tanıyarak, onların ihtiyaç ve tercihlerine uygun ürün ve hizmetler sunmaya olanak sağlayacak finansman olanakları sunuyoruz, özel hizmetler veriyoruz. Ticaret odalarımızın ihtiyaçlarını çok yakından takip ederek onlara en uygun çözümleri sunan Yapı Kredi olarak, önümüzdeki dönemde de yeni ürün ve hizmetlere imza atacağız" dedi.
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir