Yapı Kredi çalışanlarına online eğitim

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi çalışanlarına online eğitim

Yapı Kredi çalışanlarına online eğitim

Yapı Kredi Bankacılık Akademisi, çalışanlarının kariyer gelişimini desteklemek adına başlattığı Akademi Online eğitimlerini artık bankanın her bir yönetimine özel düzenleyecek.
     Yapılan açıklamaya göre, 2008 yılında kurulan Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA), özel stüdyosunda gerçekleştirdiği Akademi Online eğitimlerini artık her yönetim için ayrıştırılmış aylık bir yayın programına göre gerçekleştirecek.
     Online eğitimler ile Türkiye'nin dört bir yanındaki Yapı Kredi çalışanları, ilgili yönetimin genel müdür yardımcısı ve direktörlerinden doğrudan bilgi alabiliyor, onlara soru sorabiliyor ve anında yanıt alabiliyor. Bu sayede de etkili ve hızlı bir öğrenme süreci gerçekleşiyor.
     Bu yılın başında kurulan YKBA Stüdyosu'nda gerçekleştirilen yayınlarla perakende bankacılıktan hazineye, ticari ve kurumsal bankacılıktan insan kaynaklarına kadar tüm yönetimler için farklılaştırılmış eğitimler her ay değişik içeriklerle çalışanlara ulaşıyor.
    
    
    

Bu haberi 169 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir