Yapı Kredi Bankası: -"(Yapı Kredi Sigorta'nın satılması) Konuyla ilgili devam eden…

  • Yazı boyutu
Yapı Kredi Bankası: 
     -"(Yapı Kredi Sigorta'nın satılması) Konuyla ilgili 
     devam eden…

Yapı Kredi Bankası: -"(Yapı Kredi Sigorta'nın satılması) Konuyla ilgili devam eden görüşme ve çalışmalarımız henüz neticelenmedi ve bu konuda bir sözleşme imzalanmadı"

Yapı Kredi Bankası, basında Yapı Kredi Sigorta AŞ'nin Allianz SE'ye satıldığına ilişkin haberlere yönelik, "Konuyla ilgili devam eden görüşme ve çalışmalarımız henüz neticelenmediğinden ve bu konuda bir sözleşme imzalanmadığından, bu aşamada kamuya açıklanması gereken bir husus bulunmamaktadır" açıklamasını yaptı.
     Yapı Kredi Bankası'ndan, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
     "Yapı Kredi Sigorta AŞ ve Yapı Kredi Emeklilik AŞ hisseleri ile ilgili stratejik alternatiflerin değerlendirilmesi ve sigorta alanındaki faaliyetlerimizin yeniden organize edilmesi kapsamında yürütülen faaliyetlerimizle ilgili olarak, basında Yapı Kredi Sigorta AŞ'nin Allianz SE'ye satışına ilişkin bazı haberler yer almıştır.
     Konuyla ilgili devam eden görüşme ve çalışmalarımız henüz neticelenmediğinden ve bu konuda bir sözleşme imzalanmadığından, bu aşamada kamuya açıklanması gereken bir husus bulunmamaktadır. Konu ile ilgili kesinleşen gelişmeler hakkında gerekli açıklama yapılacaktır."
    
    
    

Bu haberi 210 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir