Aksa Akustik Ses Yalıtım Sistemleri İç Ve Dış Tic. Ltd.şti.

  Güneşevler Mh. Malazgirt Cad. 120.sk No: 10b (Altındağ / Ankara / Türkiye)
  090-312-3162081 -- 090-542-6678117
  Savaş (Şube Müdürü)

  Ürün Etiketleri

  Yanmaz Akustik Sünger

  • Ürün Adı : Yanmaz Akustik Sünger
  • Min. Sipariş Adedi : 50
  • Garanti Süresi : 10 yıl
  • Ort. Teslim Süresi : aynı gün
  • Mevcut Belgeleri : yanmazlık CE TSE akustik değerleri
  • Birim Fiyatı :
   16
   TR
  • Ürün Kategorisi : İzolasyon Malzemeleri

  Ürün Hakkında

  YANMAZ AKUSTİK SÜNGER

  Yanmaz akustik süngerler bir kaç farklı desenden ve farklı ürünlerden oluşmaktadır. Genel olarak fiyat uygunluğu ve uygulama kolaylığı açısından siyah yanmaz akustik süngerler rağbet görmektedir. Ancak genel olarak aynı işlevleri gören bu ürünlerin uygulamaları kolay ve esnek ürünlerdir.
  Genel uygulama ve kullanım alanları ise şu şekildedir : Stüdyo ve müzik odaları gibi akustik mekanlarda ortamdaki yankılanma ve eko gibi istenmeyen ses sorunlarının engellenmesi ile birlikte belli derecede minimum ses yalıtımı sağlamaktadır. Makine daireleri gibi mekanlarda ise tek başına kullanmak yerine bariyerli yanmaz akustik süngerler tercih edilir. Hem yangın tehlikesine karşı tutuşmayan bir ürün kullanılmış olur. Hemde yüksek dereceli seslerin geçişleri engellenmiş olur.
  Akustik ses yalıtım süngeri olarak geçen yanmaz süngerleri duvar ve tavanlara rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Firmamız tarafından aldığınız yanmaz süngerlerin sertifikaları mevcut olup uzun vadede yıpranmayan özel üretimimiz olan malzemelerdir.

  Devamı Yanmaz Akustik Sünger...
  YANMAZ SÜNGER

  Yanmaz süngerler ses yalıtımı,yankı yalıtımı ve akustik izolasyon sağlayan farklı renk ve desenlerdeki özel üretiini gerçekleştirdiğimiz ürünlerdir.Yanmaz, alev almaz akustik ses yalıtım süngerleri Ankara satış ve uygulama ofisimiz artık hizmetinizdedir. İki farklı ses oluşumundan hava oluşumlu olan seslerin yutumunu sağlamaktadır. Ham maddesi siyah olan modellerde poliüretan, basotect dediğimiz ürünlerde ise melamin ham maddeden üretimi gerçekleştirilmektedir.
  yanmaz sünger
  Esnek yapısı ile kolay şekillendirilip,kesilebilen ve uygulaması kolay ürünlerdir.

  Tümünü göster
  Aksa Akustik Ses Yalıtım Sistemleri İç Ve Dış Tic. Ltd.şti.
  Güneşevler Mh. Malazgirt Cad. 120.sk No: 10b (Altındağ / Ankara / Türkiye)
  090-312-3162081 / 090-542-6678117
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir