Net Group Temizlik Şirketleri

  Şirinevler Mah. Bentler Sok. No:36 Bahçelievler / İstanbul (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5525000 090-850-3046378 090-543-8230721
  ihsan ÖZBAŞ (Temizlik Görevlisi)

  Yangın Sonrası Temizlik Şirketi

  • Ürün Adı : Yangın Sonrası Temizlik Şirketi
  • Verilecek Yerler : Turks and Caicos Islands, İstanbul
  • Ürün Kategorisi : Banyo Ve Tuvalet

  Ürün Hakkında

  Net Temizlik şirketler gurubu olarak yangin sonrasi temizlik işinde oldukça başarılı bir hizmet vermekteyiz.Siz değerli tüketicilerimizin yangına maruz kalmış ev, ofis, daire, villa, bina, işyeri, okul, hastane, fabrika vs. mekanların uzman ve özellikle bu alanda kendini yetiştirmiş profesyonel personellerimiz sayesinde ucuz ve kısa zaman diliminde beklediğiniz yangın temizlik hizmeti‘ni sunmaktayız.
  Bizler çalışan personelimizi siz değerli tüketicilerimizin beklentilerini daha iyi bir sonuç alabilmek adına gerekli eğitimler ve alandaki tecrübe sahibi olduktan sonra sertifika sahibi yapıp, yangın sonrası uzman temizlik personeli haline getirmekteyiz.Bizler işimizi doğru ve düzgün olarak yapmaktayız.
  Piyasada bulunan sözderakiplerimiz yangin sonrasi temizlik sirketleri sizlere boş vaatler sunup yüksek fiyatlar çekip boşuna zamanınızı (vaktinizi) harcayabilirler.Bu tür şikayetleri sürekli olarak duymaktayız.Lütfen bizden fiyat ve görüş almadan kesinlikle başka bir yangın temizlik firmasi‘nı aramayınız.!
  Tüketicilerin isteği doğrultusunda kaliteyi ön planda tutan firmamız, gerek giyim kuşamı ile gerekse müşteri diyaloğu ile siz değerli tüketicilere yangin sonrasi temizlik işinde kaliteyi ve memnuniyeti sunarak başarıyı hedeflemiştir.
  Çoğu insanların yanlış bildiği bir doğru vardır, oda şuki yangın sonrası temizlik sirketi denilince akla ilk gelen sıradan insanların evinize veya iş yerinize gelerek ortamdaki tozları, isli yerleri vs. silip süpürüp yüksek paralar alıp gitmesidir.
  Evet birçok insan temizlik şirketi firmalarını hep bu şekilde yargılamıştır. Peki doğrusu nedir ve nasıldır.?
  İşte bu soruya firma olarak yaptığımız işlerle almış olduğumuz referanslarla cevap vermekteyiz.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Net Group Temizlik Şirketleri
  Şirinevler Mah. Bentler Sok. No:36 Bahçelievler / İstanbul (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5525000 / 090-543-8230721
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir