Penkim Penguen Kimya

  Karşıyaka İş Merkezi No:10 (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3343789 090-543-8760053
  Ramazan CÖMERT (Firma Sahibi / Ortağı)

  Yağmur Kaydirici Buğu Önleyici Ve Oto Torpido Koruyucu

  • İlan Sahibi : Ramazan CÖMERT
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Yenimahalle
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 11 Kasım 2008 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Mart 2010 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Kimya Sanayi

  Yağmur Kaydirici Buğu Önleyici Ve Oto Torpido Koruyucu İlan Açıklaması

  1. Birinci öncelik benzin istasyonlarına stand kurup standın başına hostes koyarak perakende olarak, gelen her araca üründen teklif etmek. 1 Ytl gibi alınabilir bir fiyatı olduğundan dolayı insanlar deneme amaçlı olarak için dahi almaktadırlar. Bu şekilde günde 200-250 adet ürün satılabiliyor. Bu da size günlük 200-250 ytl gibi bir ciro yaptırır. Aynı şehirde 3 stand kurmanız 600-700 Ytl gibi bir ciro yapmanıza olanak sağlar. Aylık hesaplandığında hostes giderleri vs. çıktığında bile size kalan kar hafife alınamayacak kadar fazladır.
  2. İkinci satış şekli ise standlarda hostesleriniz ürünleri satarken siz de il merkezinde alt bayilerinizi oluşturarak anlaşmada belirlediğimiz oranlarda oto yıkamacılar, aksesuarcılar, benzin istasyonları veya marketlere kutu bazında satışlar yapabilirsiniz. Şehrin durumuna göre günde 5 ile 10 kutu arasında satış yapılabiliyor. Zaten 1 kutu bıraktığınız yer sizin artık daimi müşteriniz olacaktı ve 15 günde bir siparişlerinizi yeniliyebilirsiniz.
  3. Üçüncü yöntem iste siz şehir merkezinde çalışırken, ilçe tali bayilikleri vermek. Zaten sizin ilinizden bize gelen talepler, direkt olarak size yönlendirileceği için bu konuda fazla zorlanmayacaksınız. Anlayacağınız üzere küçük bir hesap yaptığınızda tüm masraflarınızı çıkardığınız zaman bile en küçük ilde ayda yaklaşık 5000 YTL kazanmak mümkün olabilecektir.
  4. İnternet sayfanızı kurmanız halinde online satış yapabilirsiniz.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Bayilik İlanları

  Firmaya ait başka bayilik ilanı bulunamamıştır.
  Penkim Penguen Kimya
  Karşıyaka İş Merkezi No:10 (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3343789
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir