www.1arada.com

  • Yazı boyutu
www.1arada.com

Abdi İbrahim'in 'www.1arada.com' projesi 2 bin üyeye ulaştı

Abdi İbrahim'in aile hekimlerine özel hayata geçirdiği 'www.1arada.com' projesi 2 bin üyeye ulaştı.
     Abdi İbrahim'den yapılan açıklamada, 19 Kasım'da kullanıma açılarak aile hekimlerini dijital dünyada buluşturan sitenin 2 bin üyeye ulaştığı bildirildi.
     Açıklamada, tıbba ve insanlığa hizmet misyonuyla hareket eden Abdi İbrahim'in, 100'üncü kuruluş yıldönümünde önemli bir projeye imza atarak,aile hekimlerini dijital dünyada buluşturan 'www.1arada.com' sitesini, 19 Kasım'da hayata geçirildiği hatırlatıldı.
     Sadece aile hekimlerine özel olarak kurgulanan Türkiye'nin ilk 3D, kurumsal ve süresiz yayınlı dijtal platformu www.1arada.com'un, dijital dünyanın yeni yıldızı olmaya hazırlandığı belirtilen açıklamada, aile hekimlerine özel medikal eğitim içeriği, kişisel gelişim ve hobi eğitimleri, sosyal paylaşım platformları ve Türkiye'nin büyük markalarının aile hekimlerine özel olarak uyguladıkları fırsatların ilanlarının yer aldığı sitenin, hayata geçirildiği ilk günden itibaren yoğun ilgi gördüğü kaydedildi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Abdi İbrahim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Dr. Okan Öncel, www.1arada.com sitesinin Abdi İbrahim için çok önemli bir adım olduğunu belirterek şu değerlendirmede bulundu:
     "Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim olarak, lideri olduğumuz Türk ilaç sektöründe yeniliklere ve değişime hızlı adapte olan öncü yaklaşımlar sergilemek, başarımızın ardında yatan temel unsur olarak ön plana çıkıyor.
     Bu kapsamda, öncü bakış açımızın bir göstergesi olarak aile hekimlerini dijital dünyada bir araya getirmek için www.1arada.com web sitesini hayata geçirdik. Sitede, aile hekimleri meslekleriyle ilgili her şeyi bir arada bulabilirken, özel forum alanında meslektaşlarıyla görüş alışverişi yapma fırsatı bulabiliyorlar. Şu ana kadar çok olumlu geri dönüşler aldık ki bu da bizim için çok büyük önem taşıyor."
    
    
    


Bu haberi 676 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir