Webit 2012 Kongresi, 10-11 Ekim tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek

  • Yazı boyutu
Webit 2012 Kongresi, 10-11 Ekim tarihlerinde İstanbul'da 
gerçekleştirilecek

Webit 2012 Kongresi, 10-11 Ekim tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek

Gelişmekte olan EMEA pazarlarına odaklanan uluslararası dijital, teknoloji ve girişimcilik ekosistemi etkinliği Webit Kongresi (www.WebitExpo.com), 10-11 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, sektörün öncüleri, yatırımcılar, girişimciler ve hükümet temsilcileri ile Google, eBay, Unilever, BBC, Coca-Cola, Microsoft, Facebook ve Yahoo gibi birçok markanın üst düzey yöneticilerini bir araya getiren etkinlik, İstanbul'a taşınıyor.
     Kongre, sadece iki gün içinde 60'ın üzerinde ülkeden 6 bini aşkın ziyaretçiye, dünyanın dört bir yanından 150 konuşmacıya, 7 paralel konferansa, Webit Ödül Töreni'ne ve 50'nin üzerinde uluslararası ve yerel katılımcının yer alacağı ticaret fuarına ev sahipliği yapacak.
     7 Mobil pazarlama, telekom, girişimcilik, teknoloji, uygulama geliştirme, sosyal medya, e-pazarlama, reklamcılık ve e-ticaret'e gibi alanlara odaklanacak olan Webit, iki gün boyunca İstanbul'da dijital ve teknoloji dünyasının nabzını tutacak.
     Ekim ayında İstanbul'da düzenlenecek kongre, Google, Facebook, Adobe, Intel, Mozilla, Yandex, PayPal, IBM, Opera, Qualcomm, Digital Ecosystems gibi dünyanın en yenilikçi şirketleri ile Forrester, Boston Consulting Group, Arthur D Little gibi araştırma ve danışmanlık şirketlerinden tanınmış konuşmacı ve üst düzey yöneticileri katılımcılar ile buluşturacak.
     Edelman, OMD, G2, DDB Tribal, LBi, Huge gibi iletişim dünyasının lider firmalarının direktörleri ile Ferrero, Nokia, Renault'nun üst düzey marka temsilcilerinin ve TechCrunch, The Next Web, Wall Street Journal-dan dijital medya temsilcilerinin yanı sıra Webit 2012, Etihad Etisalat (Mobily), Mobinil (Africa), Deutsche Telekom AG, Orange, Azerfone Telekom firmalarının CEO-ları da dahil olmak üzere birçok ünlü isme ev sahipliği yapacak. Bakanlar ve üst düzey hükümet temsilcileri ise e-Yönetişim'in geleceğini masaya yatıracak.
    
    
    

Bu haberi 160 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir