İnterfikir Bilişim İletişim Yayıncılık Ve Ajans Hizmetleri

  Mahmudiye Mahallesi 687 Sokak No: 7/7 ( / Karaman / Türkiye)
  090-542-6419530 -- --
  interfikir Bilişim İletişim Yayıncılık ve Ajans Hizmetleri (Firma Sahibi / Ortağı)

  Web Tasarım

  • Ürün Adı : Web Tasarım
  • Hizmet Kategorisi : Tasarım

  Hizmet Hakkında

  İnternet yaşamın ayrılmaz bir parçası. İnternette var olmayanlar, yok olma ile karşı karşıyalar.

  Web sitesi, firmanızın ve ürünlerinizin tanınmasını sağlar. Diğer reklam araçlarına göre düşük maliyetlerle geniş kitlelere ulaştırır. Yeni müşteriler bulmanızı ve müşterileriniz ile aranızdaki iletişimin devamını sağlar. Zaman sınırlaması olmadan, 7/24 hizmet verirsiniz.

  interfikir, içeriği tarafınızdan yönetilecek çözümler yani Yönetim Panelli Web Siteleri sunar. Böylece sitenize haber ve duyuru ekleyebilir, foto ve video galeriler ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi tanıtabilir, referanslarınızı yayınlayabilirsiniz. Anketler oluşturabilir, ziyaretçi defteri ile ziyaretçilerinizin görüşlerini paylaşabilirsiniz. İnsan Kaynakları formu ile iş başvuruları alabilir, iletişim formundan mesajlarınızı takip edebilirsiniz. Kısacası daha birçok özellik ile sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz.


  Firmanızın, kurum veya kuruluşunuzun internetteki yüze web siteniz olduğundan, tasarım ve yazılım önemlidir. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak, prestijinizi artıracak, ihtiyaçlarınıza uygun, modern, kaliteli, kullanımı kolay ve hızlı web sitesi için doğru yerdesiniz.

  Tümünü göster
  İnterfikir Bilişim İletişim Yayıncılık Ve Ajans Hizmetleri
  Mahmudiye Mahallesi 687 Sokak No: 7/7 ( / Karaman / Türkiye)
  090-542-6419530 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir