Volkswagen 'The Beetle' için iPad'lerden sipariş -Volkswagen yetkili satıcılarında ön…

  • Yazı boyutu
Volkswagen 'The Beetle' için iPad'lerden sipariş
     -Volkswagen yetkili satıcılarında ön…

Volkswagen 'The Beetle' için iPad'lerden sipariş -Volkswagen yetkili satıcılarında ön siparişleri alınmaya başlanan 'The Beetle', Volkswagen Binek Araç tarafından geliştirilen bir iPad uygulamasıyla da ön sipariş edilecek

Tüm Volkswagen yetkili satıcılarında ön siparişleri alınmaya başlanan 'The Beetle' için Volkswagen Binek Araç tarafından geliştirilen bir iPad uygulamasıyla da ön sipariş edilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, Volkswagen'in Beetle modelinin tamamen yenilenmiş hali 'The Beetle', Ekim ayından itibaren Türkiye'de satışa sunulacak.
     Tüm Volkswagen yetkili satıcılarında ön siparişleri alınmaya başlanan 'The Beetle', Volkswagen Binek Araç tarafından geliştirilen bir iPad uygulamasıyla da ön sipariş edilecek.
     Türkiye'de ilk planda DSG şanzımana sahip 1,4 TSI 160 PS ve hem DSG hem de manuel şanzımanla sunulacak 1,2 TSI 105 PS'lik versiyonlarıyla yer alacak 'The Beetle', 22 bin 900 avrodan başlayan fiyatlarla alınabilecek.
     'The Beetle' için hazırlanan iPad uygulamada modelle ilgili tüm yenilikler, özellikler, donanım detayları ve merak edilen her şey kullanıcıya aktarılacak. Ayrıca araç oluşturucu özelliği sayesinde istenilen renk ve jant seçeneği kullanarak kullanıcıya özel Beetle oluşturulabilecek ve Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda paylaşılabilecek. Uygulama içerisinden yetkili satıcılara yönlendirme yapılarak ön sipariş de verilebilecek.
    
     -Tasarım ve donanımları-
    
     Beetle ve Design olmak üzere iki farklı donanım seviyesinde sunulacak olan 'The Beetle'ın 1.4 TSI 160 PS DSG versiyonu sadece Design donanım seviyesiyle, 1.2 TSI 105 PS ise her iki donanım seviyesiyle yer alacak.
     Beetle donanım seviyesinde, 16" Whirl alüminyum alaşımlı jantlar, ön/arka park sensörleri, lastik basınç uyarısı gibi özellikleri içeren Teknoloji Paketi, ön kol dayama, hız sabitleyici, klimatik gibi özellikleri içeren konfor paketi ve RCD 310 standart olarak sunulacak.
     Design donanım seviyesinde ise, 17" Rotor alüminyum alaşımlı jantlar, yüzde 65 karartılmış arka ve arka yan camlar, yağmur/far sensörü, kararan iç dikiz aynası gibi özellikleri kapsayan Işık ve Görüş Paketi, turbo basıncı, yağ sıcaklığı ve kronometre gibi özelliklerin yer aldığı Ek gösterge paneli, 3 renkli ambiyans aydınlatma ve RCD 510 standart olarak sunulacak. Design donanım seviyesinde ayrıca sadece 1.4 lt TSI 160 PS versiyonda standart olarak yer alacak arka spoyler de mevcut olacak.
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir