Volkswagen Finans'ın faiz oranı yüzde 0,69'a geriledi

  • Yazı boyutu
Volkswagen Finans'ın faiz oranı yüzde 0,69'a geriledi

Volkswagen Finans'ın faiz oranı yüzde 0,69'a geriledi

Volkswagen Doğuş Finans (vdf) çatısı altında hizmet veren Volkswagen Finans, faiz oranlarını yüzde 0,69'a kadar düşürdü.
     Şirketten yapılan açıklamaya göre, Volkswagen Binek ve Ticari araçlar için 6-60 ay vade seçenekleriyle geçerli olan kampanyada krediye vdf'nin sigorta ürünlerinden ikisinin eklenmesi durumunda faizler yüzde 0,69'a kadar geriliyor.
     Volkswagen müşterileri araç kredisinin yanı sıra vdf'nin sunduğu sigorta ürünlerinden de avantajlı faiz oranlarıyla yararlanabiliyor. Bu kapsamda uzatılmış garanti, kasko, kredi koruma sigortası gibi sigorta ürünlerinden biri veya ikisini birden tercih edenler, özel fiyatlarla araçlarını güvence altına alabiliyor.
    
     -Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı-
    
     Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı AŞ (vdf), Volkswagen Financial Services AG'nin uluslararası bilgi donanımı ve Doğuş Grubu'nun otomotiv ve finans sektörlerindeki deneyimlerinin birleşimi ile kuruldu. Volkswagen Grubu marka araç sahibi olmak isteyen müşterilere finansman desteği sağlayan vdf, sunduğu otomotiv finansmanı, sigorta hizmetleri, servis hizmetleri, faktoring hizmetleri ve ikinci el araç kredi imkanıyla otomotivin yaşam döngüsündeki her halkasında yer alıyor.
    
    
    
    

Bu haberi 286 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir