Ttm Voip

  Merkezefendi Mah. Tercüman Sitesi A-10 Blok No:33 Cevizlibağ Topkapı İstanbul (Vatan Comp. Yanı) (Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5107676 090-212-5107330
  Ttm Group (Bakım Onarım Mühendisi)

  Voip Ile Uzak Mesafe Konuşmak Artık Daha Ucuz

  • İlan Sahibi : Ttm Group
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Zeytinburnu
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 15 Aralık 2008 Pazartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 15 Aralık 2018 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Telekominikasyon

  Voip Ile Uzak Mesafe Konuşmak Artık Daha Ucuz İlan Açıklaması

  Sıkça Sorulan Sorular

  VOIP nedir? VOIP (Voice over Internet Protocol), internet üzerinden sesli iletişim (telefon görüşmesi) yapmaya yarayan teknolojiye verilen isimdir. VOIP teknolojisi kullanılarak ev veya iş yerinde internet üzerinden ekonomik telefon görüşmeleri yapılabilir. Aramalar sabit telefondan veya bilgisayardan (kulaklık/mikrofon veya hoparlör/mikrofon düzeneği ile) yapılabilir. Sabit telefondan arama için (VOIP) Telefon Adaptörü, bilgisayardan arama için Internet Telefonu Programı (softphone) kullanılır.

  VOIP Telefonu kullanmanın avantajı nedir? TTM VOIP Telefonu sabit telefonunuzdan ucuz yurtiçi (şehiriçi, şehirlerarası) ve uluslararası telefon görüşmeleri yapmanıza yarar. VOIP Telefonu ile tüm sabit veya cep telefonları aranabilir. TTM VOIP Telefonu kullanarak yapacağınız telefon görüşmeleri aranan yöne göre, %85`e varan oranda tasarruflu olabilir.TTM VOIP Telefonu kullananlar kendi aralarında bedava telefon görüşmeleri yapabilirler. Kullanıcıların hangi şehirde veya ülkede olduğu önemli değildir. TTM VOIP kullanan çok şubeli firmalar, dağınık ofisleri arasında yapacakları şirket içi görüşmeleri ücretsiz yapabilir, TTM VOIP kullanan bireyler (aileler, arkadaşlar, ...) ücretsiz görüşürler (grup içi aramalar).

  Grup içi arama nedir? VOIP Telefonu veya Internet Telefonu ile grup içi aramalar ücretsizdir! VOIP Telefonu ve VOIP Telefonu kullanıcıları grup oluşturmak suretiyle sabit telefondan veya bilgisayardan diğer gurup üyelerini bedava arayabilir, sınırsız arama yapabilir, limitsiz konuşabilirler. Aile içi, şirket içi ve buna benzer kullanıcı gurupları oluşturulabilir. Toplu halde, grup olarak TTM VOIP Hizmetleri`nden yararlananlar, ücretsiz görüşme dışında ayrıca tüm sabit ve cep telefonu kullanıcılarını ararken grup indirimi ile daha ucuza konuşabilir, adsl telefon adaptörlerini daha ucuza temin edebilirler. Grup içi aramalarda herhangi bir coğrafi sınır gözetilmez. Grup üyeleri aynı veya farklı binada, mahallede, şehirde veya ülkede bul

  Tümünü göster
  Ttm Voip
  Merkezefendi Mah. Tercüman Sitesi A-10 Blok No:33 Cevizlibağ Topkapı İstanbul (Vatan Comp. Yanı) (Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5107676
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir