Vodafone'un uygulaması, Apple'da en çok indirilen 25 uygulama arasına girdi -"Vodafone Self…

  • Yazı boyutu
Vodafone'un uygulaması, Apple'da en çok indirilen 25 uygulama arasına girdi
     -"Vodafone Self…

Vodafone'un uygulaması, Apple'da en çok indirilen 25 uygulama arasına girdi -"Vodafone Self Servis Uygulaması" Apple Uygulama Marketi'nde en çok indirilen 25 ücretsiz uygulama arasına girdi -Vodafone Türkiye Ticari Operasyonlardan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıldağ: -"2011 yılında satılan 13,3 milyon adet telefonun 3,5 milyonu akıllı telefonlardan oluştu" -"Geleceğe yönelik yapılan projeksiyonlar 2012'de 5,3 milyon, 2016 yılında ise 12,2 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleşeceğini ortaya koyuyor"

Vodafone Türkiye, akıllı telefon kullanıcılarının işlemlerini kolay, hızlı ve ücretsiz yapabilmelerini sağlayan "Vodafone Self Servis Uygulaması"nı zenginleştirmeye devam ediyor.
     Vodafone Türkiye'den yapılan açıklamada, tüketicilerin hatlarıyla ilgili işlemlerini bizzat kendilerinin internet, SMS, sesli yanıt sistemi ve wap gibi birçok kanaldan kolay, hızlı ve ücretsiz yapabilmelerini sağlayan Vodafone Self Servis kanallarına, geçtiğimiz ocak ayında eklenen "Vodafone Self Servis Uygulaması" ile akıllı telefon kullanıcılarının, bu işlemleri her zaman, her yerden yapma şansı elde ettiği bildirildi.
     iOS (iPhone) ve Android işletim sistemli akıllı cihazlara uyumlu versiyonu bulunan, çok yakında da Blackberry, Windows ve iPad versiyonları da piyasaya sunulacak olan "Vodafone Self Servis Uygulaması" ile fatura ve bakiye görüntüleme, tarife değiştirme, paket bakiyesi görüntüleme, TL yükleme/transfer etme, e-fatura aboneliği, 3G aboneliği, hattı yurt dışı arama ve yurt dışında kullanım gibi servislere açma/kapama gibi birçok abonelik işlemi ücretsiz ve kolayca yapılabiliyor.
     Arka arkaya haftalarca Apple Uygulama Marketi'nde en çok indirilen 25 ücretsiz uygulama listesine giren şirketin "Vodafone Self Servis Uygulaması"nın, Google Play Android Uygulama Marketi kullanıcıları tarafından da çok beğenildiği kaydedildi.
     Söz konusu uygulamayı kullanmaya başlamak için abonelerin, akıllı telefonlarının uygulama marketinde "Vodafone Self Servis" yazdıklarında çıkacak uygulamayı ücretsiz olarak indirmesi gerekiyor.
    
     - "Mobil teknolojiyi daha kolay ve erişilebilir kılmaya odaklanıyoruz" -
    
     Şirket açıklamasında, Vodafone Türkiye Ticari Operasyonlardan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıldağ'ın da görüşlerine yer verildi.
     Mobil iletişimin sunduğu hayat kolaylaştıran hizmetleri tüm Türkiye için erişilebilir kılarak, toplumun yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini belirten Kızıldağ, akıllı telefon penetrasyonunun sürekli arttığı bir dönemde bu misyonu başarıyla gerçekleştirebilmenin yolunun, müşterilerine sundukları hizmetlerin akıllı telefonlar üzerinden kolaylıkla erişilebilirliğini sağlayan yenilikçi uygulamalardan geçtiğini kaydetti.
     Türkiye'de 2011 yılında satılan 13,3 milyon adet telefonun 3,5 milyonunun akıllı telefonlardan oluştuğu bilgisini veren Kızıldağ, geleceğe yönelik yapılan projeksiyonların 2012'de 5,3 milyon, 2016 yılında ise 12,2 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleşeceğini ortaya koyduğunu dile getirdi.
     Bu rakamların Türkiye'de akıllı telefonlara yönelik ilginin büyük bir hızla yükseldiğini ortaya koyarken, kendilerinin omuzlarımıza da hizmetlerini akıllı telefon kullanıcılarına en hızlı ve pratik şekilde ulaştırmak adına büyük bir sorumluluk yüklediğini vurgulayan Kızıldağ'ın şu görüşlerine yer verildi:
     "Birincil önceliğini müşteri memnuniyetinde çıtayı sürekli yükseğe taşımak şeklinde tanımlamış bir kurum olarak, her zaman için müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve pazarın dinamiklerine kulak vermek suretiyle en ileri ve yenilikçi teknolojileri sunmaya, mobil teknolojiyi daha kolay ve erişilebilir hale getirmeye odaklanıyoruz. Bu hedefimizin bir uzantısı olarak, faturalı ve faturasız bireysel müşterilerimizin hatlarına dair işlemleri istedikleri zaman, istedikleri yerden cep telefonları aracılığıyla gerçekleştirmeleri için Vodafone Self Servis Uygulaması'nı sunduk. Binlerce müşterimiz bu uygulamadan faydalanarak hayatını kolaylaştırdı, zamandan tasarruf sağladı. Bundan sonra da Türkiye'nin dört bir yanında müşterilerimizin mobil iletişimin sunduğu fırsatlardan yararlanarak, bilgiye her an her yerden kolay ve anlaşılır şekilde ulaşıp daha kaliteli bir yaşam sürmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü Vodafone'da her şeyin bir kolayı var."
    
    
    

Bu haberi 163 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir