Vodafone Türkiye yöneticileri, İnsan Kaynakları Zirvesi'ne katıldı

  • Yazı boyutu
Vodafone Türkiye yöneticileri, İnsan Kaynakları Zirvesi'ne katıldı

Vodafone Türkiye yöneticileri, İnsan Kaynakları Zirvesi'ne katıldı

Vodafone Türkiye stratejik partnerliğinde, Management Centre Türkiye tarafından hayata geçirilen İnsan Kaynakları Zirvesi 2013'te insan kaynakları profesyonellerini bir araya getirdi.
     Yapılan açıklamaya göre, "Enerjiyi Yaratanlar: Hareket, Dönüşüm, Güç" temasıyla gerçekleştirilen ve Türkiye ile Avrupa ülkelerinden çok sayıda sektör profesyonelinin izlediği zirvede 50'den fazla oturumda 80 konuşmacı yer aldı.
     Vodafone Türkiye İnsan Kaynakları İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Kalay'ın da içinde bulunduğu Vodafone yöneticileri, zirvede katılımcılarla stratejik deneyimlerini paylaştı.
     Pınar Kalay, "Enerjimizin kaynağı Vodafone Way: Hız, Sadelik ve Güven" başlıklı konuşmasında, doğru değerler ve ilişki yönetimini başarılı bir şekilde yaşattıklarını belirterek, "Vodafone Way, proaktif yaklaşım için hız, karmaşık süreçleri ortadan kaldırmak için sadelik, tüm paydaşlarımızla aynı ilkede buluşarak güven oluşturmak demektir" dedi.
    
     -Farklılıklara sahip çalışanların yarattığı zenginlikten destek alıyoruz"-
    
     Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Sinan Kızıldağ ise "Neden liderlik kültürü şirketler için önemlidir-" konulu sunumunda, Vodafone Türkiye'nin "U Dönüşü" organizasyonunun geçirdiği liderlik evrelerini ile etkin satış organizasyonu ve müşteri memnuniyeti hedefine ulaşmak için neler yaptıklarını anlattı.
     Vodafone Türkiye Yetenek Geliştirme Direktörü Bülent Bayram ile Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörü Gizem Keçeci, "Etkili ve verimli organizasyonların şifresi: Çeşitlilik" konulu ortak bir sunum yaptı.
     Bülent Bayram, Vodafone'un globalden aldığı güçle, ayak izini farklı beklentilere, yaşam biçimlerine ve dillere sahip çok çeşitli müşteri kitlesine taşıdığını, bunu yaparken farklılıklara sahip çalışanlarının yarattığı zenginlikten destek aldıklarını kaydetti.
     Gizem Keçeci ise "Kurumsal çeşitlilik ve dahiliyet vizyonumuzdan hareketle, bu alandaki kurumsal farkındalığımızı artırarak bir yaşam tarzı haline getirmeyi hedefliyoruz. Hayata geçirdiğimiz uygulamalarla bu alanda rol model bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.
     Red Akademy Kıdemli Müdürü Gezin Cankat Acarbay ile Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Online Servisler Direktörü Hakan Çelik de "Red Academi ile öğrenme çevikliğine ve enerjisine sahip kültür oluşturmak" başlıklı bir konuşma yaptı.
    
     -"Yerel ve global kariyer imkanlarımızı çalışanlarımıza sunuyoruz"-
    
     Vodafone Türkiye Bireysel Genel Müşteri Segmenti Direktörü Lütfullah Kitapçı, yetenek yönetimi stratejisi kapsamında kariyer yollarını çalışanlara sunabilmenin ve gelecek 3-5 yıllık dönemleri planlamanın üst yönetim toplantılarının da birincil gündemleri arasında yer aldığını ifade etti.
     Kitapçı, "Vodafone Türkiye olarak yerel ve global kariyer imkanlarımızı çalışanlarımıza sunarken, özellikle iç işe alım kapsamında farklı kariyer haritaları ile gelişimlerini izliyoruz. Dikey, yatay ve fonksiyonlar arası geçişlerin yanı sıra ülkeler arası transferlerle beraber bugün birçok ülkede çalışanlarımız başarı hikayeleri yaratıyor" ifadelerini kullandı.
     Vodafone Türkiye Satış Kanalları Eğitim ve İnsan Kaynakları Müdürü Aydoğan Kaleli ile Bireysel İş Birimi Satış Direktörü Hüseyin Çağlar'ın "Yeteneğimiz güçlü ekosistemimiz: Kırmızı Dünya" başlıklı ortak sunumunda 1.500'ü aşkın mağazada, 7 bin 500 kişilik ekibin gerçek patron olarak gördükleri müşterileri etkilemeyi kendine öncelik edinmiş, özel yetişmiş çalışanlardan oluştuğu kaydedildi.
     Sunumda, ayrıca perakende mağazaları olan firmaların öncelik planlarında pek yer almayan ve yine sektörün en büyük sorunlarından biri olan bayi insan kaynağı yönetimi konusunda eğitimler, oryantasyon programları, işe alım süreçleri ve bayi kariyer planı gibi projelere imza atıldığı ifade edildi.
    
    
    

Bu haberi 160 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir