Vodafone Türkiye'ye Mobil İletişimde Yılın En İyi Sadakat Programı Ödülü -Vodafone Türkiye…

  • Yazı boyutu
Vodafone Türkiye'ye Mobil İletişimde Yılın En İyi Sadakat Programı Ödülü
     -Vodafone Türkiye…

Vodafone Türkiye'ye Mobil İletişimde Yılın En İyi Sadakat Programı Ödülü -Vodafone Türkiye Bireysel İş Birimlerinden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt: -"Abonelerin, sürekli değişen ve yeniden şekillenen ihtiyaçlarına aynı hızla yanıt verebilmek amacıyla çalışıyoruz. Loyalty Ödülleri'nde elde ettiğimiz başarı da bu müşteri odaklı yaklaşımın bir sonucudur"

Vodafone Türkiye, Loyalty Ödülleri'nde, Kırmızı Avantaj Programı ile "Mobil İletişimde Yılın En İyi Sadakat Programı" ödülünün sahibi oldu.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye, müşteri memnuniyetinde çıtayı yükseğe taşıyacak sadakat programlarını ödüllendirmek amacıyla İngiltere'de düzenlenen Loyalty Ödülleri'nde abonelerinin hayatına değer katmaya yönelik stratejik vizyonunun başarısını ortaya koydu.
     Loyalty Ödülleri'nde, Kırmızı Avantaj Programı ile "Mobil İletişimde Yılın En İyi Sadakat Programı" ödülünün sahibi olan Vodafone Türkiye, böylelikle müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmak hedefiyle hayata geçirdiği programlar ile bu yılın başından bu yana başarılarına bir yenisini daha ekledi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Bireysel İş Birimlerinden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Türkiye'de bulunan 18 milyonu aşkın abonelerine karşı büyük bir sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini belirterek, "Abonelerin, sürekli değişen ve yeniden şekillenen ihtiyaçlarına aynı hızla yanıt verebilmek amacıyla çalışıyoruz. Loyalty Ödülleri'nde elde ettiğimiz başarı da bu müşteri odaklı yaklaşımın bir sonucudur" dedi.
     Öğüt, Vodafone Türkiye olarak telekomünikasyon gibi çok rekabetçi ve teknolojinin gelişim hızına paralel olarak sürekli devinim halinde olan bir sektörde, müşterilerin bu devinimden en üst düzeyde faydalanması hedefiyle çalıştıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:
     "Bu bakış açısı, müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz ederek, bu beklentileri tam olarak karşılayacak ürün ve servisler geliştirmek kadar, pazarlama kanallarımızı da gelişen teknolojiye adapte edebilmeyi gerektiriyor. Kırmızı Avantaj, 2011 yılında bu anlayışla, yenilikçi ve farklılaşmış hizmetlerle mükemmel müşteri deneyimi yaratmaya yönelik vizyonumuzun bir parçası olarak hayata geçirdiğimiz bir platform. Kırmızı Avantaj ile Türkiye'nin 81 ilinde müşterilerimize, tek bir SMS atarak pek çok markanın indirim fırsatından yararlanma imkanı sunuyoruz. Üstelik hangi mağazadan alışveriş yaptıklarını lokasyon bazlı takip ederek, anlık SMS'ler ile onları kendilerine en yakın diğer Kırmızı Avantaj tekliflerine yönlendiriyoruz."
    
     -"Abone başına 214 lira fayda sağlıyoruz"-
    
     Öğüt, bugün müşteri odaklı olmanın en önemli bileşeninin müşteri tatminini sağlamak olduğunu belirterek, şunları aktardı:
     "Bunun yolu ise müşterilerin ihtiyaçlarına en mükemmel ve hızlı şekilde cevap verebilmektir. Kırmızı Avantaj Programımız ile 1 yılda, abone başına ortalama 214 lira fayda sağladık. Müşteri sadakatinde yakaladığımız artış ile beraber; Kırmızı Avantaj programı kapsamında sağladığımız geniş abone tabanıyla işbirliği yaptığımız markalara da ciddi bir müşteri altyapısı sağlıyoruz. Böylelikle hem kendi abonelerimiz hem de iş ortaklarımız için bir sadakat platformu yaratmış oluyoruz. Loyalty Ödülleri ile bir kez daha müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımız için değer yaratabildiğimiz bir projenin uluslararası arenada farkını ortaya koymasından büyük memnuniyet duyuyoruz."
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir