Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt: -"2013 yılında da Red…

  • Yazı boyutu
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt:
     -"2013 yılında da Red…

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt: -"2013 yılında da Red kullanıcılarını yeni sürprizler ve avantajlar bekliyor" -BlackBerry Güneydoğu Avrupa&Türkiye Genel Müdürü Alberto Acito: -"Vodafone Red ve BlackBerry'nin çok önemli bir ortak noktası var, inovasyon"

Eda Topcu - Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, abonelerin hayatlarında farklı alanlara dokunarak hayatlarını kolaylaştıran hizmetler sunduklarını dile getirerek, "2013 yılında da, Red kullanıcılarını yeni sürprizler ve avantajlar bekliyor, abonelerimize beklenti ve ihtiyaçları kapsamında en iyisini sunmaya devam edeceğiz" dedi.
     Öğüt, Vodafone Red'in BlackBerry Türkiye ile birlikte düzenlediği "Vodafone Red Weekend Powered by BlackBerry®" etkinliğinde, AA muhabirine Vodafone Red dünyası ve Red'lilere özel avantaj ve sürprizler hakkında değerlendirmelerde bulundu.
     Vodafone Red ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirten Öğüt, "Vodafone olarak, pazarlama ve müşteri hizmetlerinde segmentasyon bazlı yaklaşımla tüketici ihtiyaç ve beklentilerine yönelik özel hizmetler sunuyoruz. Vodafone Red'i de abonelerimizin hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduklarını hissettirmek amacıyla 2010 yılında hayata geçirdik" dedi.
     Vodafone Red kullanan aboneler için 2013 yılının da sürprizlerle dolu olacağının altını çizen Öğüt, bugüne dek sunulan ayrıcalıkları ise şöyle özetledi: "Vodafone Red'liler bugüne kadar çeşitli ülkelerde Formula 1 yarışlarını yerinde izledi, locada futbol keyfi, İKSV'nin özel festivallerinde ayrıcalık, kış döneminde kayak merkezlerinde ve yazın Çeşme-Bodrum'un en gözde mekanlarında indirimlerden yararlandı.
     2013'e yeni sürpriz ve avantajlarla girdik. Bunun ilk adımını Papyon.com işbirliği ile attık. Yemek Sepeti'nin yeni projesi olan Papyon.com ile dışarıda yemek yemeyi kolaylaştırıyoruz.
     İşbirliğimiz kapsamında ilk etapta İstanbul, Ankara ve İzmir'de 50'den fazla seçkin ve şık restoranda Red üyelerine özel yüzde 20'ye varan indirimler, doğum günlerinde ve özel günlerde beklenmedik sürprizler sunuyoruz. Bir Red üyesi örneğin 200 liralık bir yemek için 50 lira civarında indirimden yararlanıyor. Yani kaba bir hesapla dışarıda yemek yediğinde bahşiş ve ulaşımı hatta tatlısını Red karşılıyor. Abonelerimiz bir yandan online mecralar üzerinden diledikleri restorana rezervasyon yaparken, bir yandan Red'in sağladığı indirimle güzel bir yemek yemenin keyfini sürüyor. İlk etapta 50'nin üzerinde olan restoran sayısını 3 ayın sonunda 100'e çıkarmayı hedefliyoruz."
     Gökhan Öğüt, Vodafone Red'le sunulan hizmet ve fırsatlar konusunda ise, "7/24 kişiye özel, Vodafone Red Özel Müşteri Hizmetleri, şu an için belli şehirlerde uygulanan, acil teknoloji desteğine ihtiyacı olan kullanıcılar için Mobil Hizmet Ekibi, Vodafone Red Back-Up Kişisel Asistanlık Hizmeti ile 7/24 ücretsiz asistanlık desteği" olarak sıraladı.
     Öğüt, 2013 yılındaki yeni sürprizleri ise şöyle açıkladı:
     "Red'liler, kayak merkezlerindeki (Kartalkaya, Uludağ, Palandöken ve Kartepe) RentAPlay mağazalarında kayak malzemelerini yüzde 50 indirimli kiralıyor, Kartalkaya'daki Grand Kartal Otel ve Kartal Otel'de yüzde 15 indirim, Budget'dan araç kiralamada yüzde 50 indirim, İstanbul'da istedikleri noktadan havaalanına 50 lira karşılığında özel şoförle transfer imkanı, İstanbul, Ankara, İzmir havalimanlarının iç dış hatlardaki TAV loungerlarından ücretsiz yararlanma ayrıcalıklarına sahip oluyorlar."
     Abonelerin ihtiyaçları kapsamında en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini vurgulayan Öğüt, "Vodafone Red olarak, abonelerimizin hayatlarında farklı alanlara dokunarak hayatlarını kolaylaştıran hizmetler sunuyoruz, bundan sonraki süreçte de yeni ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz" dedi.
    
     -"BlackBerry®Z10'a gelen ilgi ve talepten çok memnunuz"-
    
     BlackBerry Güneydoğu Avrupa&Türkiye Genel Müdürü Alberto Acito da, AA muhabirine Vodafone Red ve BlackBerry®Z10 işbirliğine ilişkin paylaşımlarda bulundu.
     Acito, müşterilerine eşsiz bir bir mobil bilişim deneyimi sunmak amacıyla, yeniden tasarlanan, yeniden yapılandırılan, yeniden keşfedilen BlackBerry®10 platformunu geliştirdiklerini belirterek, "BlackBerry10 adeta mobil iletişimden gerçek mobil bilişim deneyimine bir geçiş. BlackBerry olarak sektörün geleceğinin burada olduğuna inanıyoruz" dedi.
     BlackBerry®Z10 modelinin tanıtımını geçtiğimiz ay Türkiye'de yaptıklarını hatırlatan Acito, "Gelen ilgi ve talepten çok memnun olduğumuzu söylemekten mutluluk duyuyorum. Vodafone ile işbirliğimiz çok eskilere dayanıyor. Vodafone Red ve BlackBerry-nin çok önemli bir ortak noktası var, inovasyon. Bu anlayış ile, Vodafone Red Weekend Powered by BlackBerry® etkinliğimizde olduğu gibi, Vodafone ile güçlerimizi birleştirerek tüm paydaşlarımıza eşsiz deneyimler sunmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
    
    

Bu haberi 367 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir