Vodafone Türkiye "Dünya Saati"ne bu yıl da destek verecek

  • Yazı boyutu
Vodafone Türkiye "Dünya Saati"ne bu yıl da destek verecek

Vodafone Türkiye "Dünya Saati"ne bu yıl da destek verecek

Vodafone Türkiye, WWF tarafından düzenlenen "Dünya Saati"ne ana sponsor olarak destek veriyor.
     Şirketten yapılan açıklamaya göre, küresel iklim değişikliği başta olmak üzere dünyayı ve insanlığı tehdit eden çevre sorunlarına dikkati çekmek için WWF-Türkiye tarafından düzenlenen "Dünya Saati" etkinliği, 23 Mart Cumartesi akşamı saat 20.30 - 21.30 arasında yapılacak.
     Vodafone Türkiye, WWF-Türkiye tarafından düzenlenen "Dünya Saati" etkinliğine ana sponsor olarak destek verecek, sembolik olarak 1 saat boyunca ışıklarını kapatacak. Maslak'ta bulunan genel merkez binası başta olmak üzere Mecidiyeköy, Tuzla, Güneşli, Esenyurt, Adana, İzmir, Ankara gibi hizmet merkezlerinin ışıklarını kapatacak olan Vodafone Türkiye, çalışanları ve paydaşlarından oluşan yaklaşık 5.000 kişilik ekosistemine mum dağıtarak, kampanyaya desteklerini isteyecek.
     Etkinlik kapsamında bir saat boyunca sembolik olarak kapatılan ışıklar, enerji tasarrufu sağlamaktan ziyade gezegenin geleceği için bireyler ve kurumlar olarak doğaya uyumlu, sade yaşamın yollarını aramayı ve değişim kararı almayı simgeliyor.
     Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel de, konuyla ilgili değerlendirmesinde, "Vodafone Türkiye olarak, her zaman ön planda tuttuğumuz çevre bilincinin, tüm kurumlara ve topluma yaygınlaşmasını bütün gücümüzle destekliyoruz. Şimdi iklim değişikliğiyle mücadeleye dikkat çekmenin zamanı. Vodafone olarak, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çevreyi, doğal kaynakları ve sürdürülebilirliği desteklemeye devam edeceğiz" görüşünü ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 217 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir