Vodafone Türkiye'den kampanya...

  • Yazı boyutu
Vodafone Türkiye'den kampanya...

Vodafone Türkiye, Arçelik işbirliği ile mobil iletişimin olanaklarını avantajlı koşullarla aboneleriyle buluşturduğu yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor.

     Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında Arçelik ve Beko bayilerinden Grundig GNB 1554 A1 i3 model notebook satın alan müşteriler, notebooklarının yanında Vodafone'dan 6 aylık internet paketi ve SIM kartlı Vodem hediye kazanıyor. 6. fatura dönemi sonundan itibaren ise aylık 29 liraya 1 GB'lık internet paketi ile özgür internetin keyfini çıkaracak.
     Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıldağ, abonelerinin hayatına fayda sağlayan, değer yaratan çözümlerle müşteri memnuniyetinde çıtayı sürekli yükseğe taşımayı hedeflediklerini ve bu kapsamda abonelerini sadece mobil iletişimin sunduğu olanaklarla değil, hayatın her türlü alanında ayrıcalıklı fırsatlarla buluşturmaya odaklandıklarını belirtti.
     Kızıldağ, şunları kaydetti:
     Vodafone Türkiye olarak tüm faaliyetlerimizin merkezine müşteri memnuniyetini yerleştiriyor, abonelerimizin gerçek ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ve avantajlı hizmetlerle memnuniyet seviyelerini artırmak, hizmet kalitemizi her zaman en yüksek seviyede tutmak için çalışıyoruz. Bunu başarabilmek için mobil iletişim teknolojilerine ilişkin global bilgi birikimimizi, müşterilerimizin hayatına farklı alanlarda temas etmeye odaklı bir yaklaşımla birleştiriyor; böylelikle gündelik yaşantılarının her alanını kapsayan bir değer zinciri yaratmış oluyoruz.
     Bu yaklaşımımızın son ürünü olan Arçelik işbirliğimizle, Türkiye'nin 81 ilinde abonelerimiz için hem Arçelik teknolojisini hem de ayrıcalıklı mobil internet hizmetlerimizi erişilebilir kılmaktan mutluluk duyuyoruz. Arçelik'ten Grundig GNB 1554 A1 i3 alan abonelerimiz, Vodafone farkıyla mobil iletişimin tüm olanaklarından yararlanabilecek; mevcut tarifeleri üzerinden, hiçbir ek ücret ödemeden internete girebilecek, üstelik Facebook'a da ücretsiz bağlanarak, arkadaşlarıyla dilediklerince sosyalleşebilecekler."
    
    
    


Bu haberi 256 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir